Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szamuráj Jack (Samurai...

A Szamuráj Jack (Samurai Jack)-et ajánlanátok felnőtteknek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
21%

Tény hogy régen én is szerettem nézni, de így 22 évesen már nem igazán érdekel, ha pedig lennének gyerekeim és apaként választanom kéne hogy mit nézzünk meg közösen eszembe sem jutna a Samurai Jack. Rengeteg más, jobb rajzfilm/film/sorozat van amikből tanulni is lehet.

Szóval a válaszom nem, nem ajánlanám felnőtteknek.

2021. márc. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Miért is ne, a hangulatkezelése, az akciójelenetek koreográfiája és a mitológiája éppúgy élvezhető felnőttként, mint gyerekként. Legfeljebb az lehet nagyon feltűnő benne, hogy a tartalmi korlátozások miatt a legtöbb szétkaszabolt ellenség robot, mivel valódi vérontást nem mutathattak egy alapvetően gyerekeknek szóló sorozatban.

A pár éve megjelent 5. évadot viszont már inkább az idősebb korosztálynak célozták, akik annak idején az eredeti sorozaton nőttek fel. Ezt az évadot Amerikában a Cartoon Network éjszakai, felnőtt műsorsávjában, az Adult Swim-en mutatták be.

2021. márc. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Felnőtt fejjel láttam először. És nekem bejön a mai napig. :)
2021. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig beérkezett válaszokat.

2. Válaszolónak: Igen, azt néztem hogy fent van Adult Swimen, és nem értettem hogy egy cartoon networkos sorozat mit keres ott, és pont ezért tettem fel ezt a kérdést is mert nem értettem, de már értem, köszi az információt.

2021. márc. 5. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!