Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit vártok a WandaVision...

Mit vártok a WandaVision utolsó részétől?

Figyelt kérdés

NEM az érdekel, hogy ki mit olvasott...

NEM az érdekel, hogy milyen kamu spoiler kering...


Egyszerűen csak az érdekel, hogy....

- Ti mit vártok tőle?

és/vagy

- Szerintetek mi fog történni?


Figyelem!

Ez a kérdés azért jött létre, hogy ki tudjátok írni magatokból, hogy mit szeretnétek, vagy mi az aminek nem örülnétek, de úgy is meg fog történni.


Kérlek!

- Ne pontozzátok le a másikat csak mert nem értetek vele egyet. Ez egy véleménykifejtős kérdés.

- Egymással beszélgetni és egymás kommentjére reflektálni szabad, de bunkón kötekedni nem, mert én leszek az első aki jelenti.


Vigyázzatok!

Pénteken csak az nézze meg ezt a kérdést, akit nem zavarnak a spoilerek, mert tuti lesz olyan, akinek az lesz az első dolga, hogy az összes létező helyen szétspoilerezze a showt.



2021. márc. 3. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Én mindenképpen várok valami nagy dolgot. Vagy egy csavart a sztoriba vagy valami meghökkentő/váratlant.


Az azért várható, hogy Wanda elengedi ezt a WestView dolgot és eltűnteti a "burkot", illetve legyőzi Agnest, de ezeken felül várok még valami pluszt. Bármi legyen is az, csak adjon hozzá a sztorihoz.

2021. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Hát most ez lehet fura lesz de én Doctor Strange és talán Peter Parker feltünésére (ha nem is számítok) de reménykedem benne :)

Ugye emiatt a Multiverzumos dolog miatt ami valószínüleg mindketöjük jövöre/idén érkezö filmjében(vagyis Strange-ében biztosan) benne lesz

2021. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is arra számítok, hogy Doctor Strange megjelenik. Nagyon reménykedem benne. Ha csak az utolsó pár percre is, de nagyon örülnék neki. Sőt mi több én annak is örülnék, ha ő lenne a "megmentő".
2021. márc. 3. 19:51
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Lokiiiit ❤️
2021. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Elizabeth Olsen azt nyilatkozta hogy lesz egy karakter akinek a felbukkanása olyan lesz mint Luke-nak a Mandalorianben. Remélem itt Doctor Strange lesz az.
2021. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Úristen én nem tudom, de nagyon nagyon várom, bár kicsit szomorú vagyok, hogy az utolsó részt láthatjuk, de valahol, mintha azt láttam volna, hogy agyalnak egy második évadon. Ne támadjatok! Csak nem vagyok ebben biztos.

Azonban én valami nagyra számítok. Látványosra, olyanra, amitől mindenki csak tátott szájjal bámulja a készüléke kijelzőjét, azt mondogatva, hogy "Tényleg??" meg "MIIII" meg "úristeen". Szóval igen. :D

2021. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Én pont tegnap olvastam hogy egyelőre nem szándékszanak folytatni.


De pár hete amúgy tényleg lehetett ilyet olvasni.


Viszont mielőtt megjelent bejelentették hogy minisorozat. Az meg azt jelenti hogy egy évados sorozat. Szóval nem tudom honnan szedte az hogy lesz második évad aki elkezdte annó híresztelni.

2021. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, de nem jó vicc :(( mindenesetre szerencsére fel vagyok tározva jó sorozatokkal még, és jönnek is az újak, de azért szomorú leszek, mert minden héten az volt a programom, hogy várjam a pénteket az új rész miatt. Ha befejezik nem lesz miért várnom a pénteket. :(
2021. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

⚠️NO SPOILER⚠️

Már kijött a rész még NEM lattam!!

Én nagyon reménykedek abban h visiont vissza hozzák de sajna ez tuti nem így lesz.

Szerintem az westviewtól tuti megválik majd. De szerintem az a fehér vision majd a Swordon belül lévő hawordnak egy gonosza lesz. Szerintem.

Már kivancsi vagyok a részre.

Tiktokon azt lattam h rengetegen levideózták magukat előtte-utana és mindenkinek kisírt volt a szeme , szóval , kivancsi vagyok

2021. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kijött. Láttam. Csalódás. :'(
2021. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!