Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondolsz az Anikó show-ról?

Mit gondolsz az Anikó show-ról?

Figyelt kérdés

Szerintem ugyanolyan értelmetlen, mint annó a Balázs és a Mónika show.

Kinek éri meg, hogy szerepeljen ezekben..vagy netán pénzt kapnak érte?



2021. márc. 6. 23:15
 1/8 anonim válasza:
87%
Szerintem még rosszabb, ebben még vicces balhék sincsenek
2021. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Kövezzetek meg, de én bírtam ezeket a műsorokat. Egyszerűek voltak, mint a faék, kb. 5-10 perces dumálgatásokból álltak. Kajálás közben gyorsan valamit nézni megfeleltek. Nem mindig és mindenki akar Oscar díjas drámákat és dokumentumfilmeket nézni, bármennyire is hangoztatják sokan ezt a neten.

Egyébként, a többség pénzt kapott érte és nagy része megjátszott is volt.

2021. márc. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Az Anikó Show szerintem egy ilyen Mónika Show Light. Messze nem olyan szórakoztató mint a másik kettő közül bármelyik.

Inkább kellemetlen ahogy Anikó próbálja terelgetni ezeket a javarészt huszonéves kölköket. Ha épp jobb dolgom nincs nézem egy 5-10 percig.

2021. márc. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Eredeti ötlet, igazi hiánypótló a magas szintű igényekkel rendelkező, kulturálisan erős magyar nyelvű műsorok között.
2021. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Viccet félre ez egy olcsó drog, amivel tompítani lehet a saját nyomorom. Elzsibbaszt, nem kell gondolkodni és cselekedni, és mégis jobb embernek gondolhatom magam, mint amiket a tévé mutat, ezáltal teljesen elégedett leszek azzal, ha 10 hónap múlva akarja csak az orvos megvizsgálni a daganatom, ami egy hét alatt duplájára nőtt. Nem fog zavarni, hogy 6 éve nem adtak fizetés emelést a cégnél. Az sem fog érdekelni, hogy a gyerekem már másodikba jár, de még nem tudja leírni az "o" betűt, mert 1.5 év alatt csak az "m"-ig jutottak a politikai korrekció miatt csoportba integrált gyenge képességűek miatt.


Minden szipi szuper, mert a tévében látom, hogy az igazi lelki nyomor nem az, hogy nem lehet magamért kiállni és a rendőr engem büntet meg, amikor engem támadnak meg hátulról az érdi közterületen.

2021. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
A televíziózás mételye, amiben egy gold digger a műsorvezető.
2021. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Undorító dolog
2021. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Na, megkaptam a lepontozást, ami várható is volt. Ez az a helyzet, amikor emberek az anikó show alatt vannak, de többnek érzik magukat.
2021. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!