Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan éljem túl a kedvenc...

Hogyan éljem túl a kedvenc sorozatom befejezését?

Figyelt kérdés

Egy világ tört össze bennem😭😭😭


Nem akarok másikat kezdeni de újra kezdeni se akarom


Nem tudom mikor kesz folytatása😩



2021. márc. 7. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Mert nem mindegy, milyen tanács lenne jó erre 8/13/17/25/30+ embernek mind mind más ötletet tudok írni.


Első körben, a nézd újra és rajzolj vagy írj fanfiction sztorikat lehet egy alkotói kezelése a helyzetnek.

2021. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Most rossz lehet, de egyébként pont az a legjobb megoldás, amiket írtál. Vagy újranézed vagy másikat kezdesz. :)

Ezek csillapíthatják ezt az érzést, elterelik a gondolataid (ha másikat nézel).

2021. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Az életedet ez nem veszélyezteti, ha úgy gondolod, hogy mégis, mert a "túlélés" szót használod, akkor fordulj pszichiáterhez.
2021. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hidd el megértelek. Én is most nagyon ráfüggtem egy sorozatra, aminek nemsokára vége (nem lesz folytatás), és már előre félek, hogy mit fogok kezdeni utána, meg, hogy múlik majd el a szomorúságom meg az űr utána. Én elkezdtem már most írni egy fanfictiont a kedvenc szereplőimről az adott sorozatban. Az valamennyire leköt, meg élvezem is az írását, és tök büszke is vagyok magamra, hogy egy egész jó történetet találtam ki (legalábbis szerintem :D ). Amúgy én mindenképp visszafogom majd nézni, de miután befejeztem kihagyok pár hónapot, hogy valamennyit felejtsek belőle, és csak utána nézem újra. Olvastam másoktól is, hogy a kedvenc sorozatukat már vagy 10x látták, és egy idő után nyilván már nem olyan élvezetes, de még mindig nem unják. Szóval szerintem, ha ennyire nem bírsz "élni" nélküle akkor nézd újra. Vagy ahogy én is mondtam, meg előttem is tanácsolták már, írj fanficitiont. Vagy nézz más sorozatokat is, amik elterelik róla a figyelmedet. Mondjuk így elég nehéz tanácsot adni, hogy újra kezdeni sem akarod, de másikat nézni sem akarsz. Mást nagyon nem tudsz csinálni.
2021. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Tudom, fáj az igazság. De az életed nem múlik egy sorozaton. Egyértelműen túl lehet élni. A segélykiáltásod meg mélyebbre mutat, mint maga a sorozat.
2021. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!