Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nézi a Riverdalet? Szerint...

Ki nézi a Riverdalet? Szerintetek jó? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Cringe.
2021. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. Néha meredek a storyline, de hát a pretty little liarst is végignéztem :D Kikapcsolódásnak első osztályú
2021. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pretty little liars jobb amúgy, nekem örök fav :D

Amúgy én is szeretem a Riverdalet, főleg a 3. Évadot, az nagyon jó volt.

2021. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

A mostani 5. évadot még nem kezdtem el.

Az első évad szerintem király volt, kissé kiszámítható a karakterek terén, de legalább tudta, hogy mi akar lenni, és az úgy rendben volt, érdekes volt a nyomozásos rész. Kicsit olyan scooby doo feelingje volt.


A második évad sem volt rossz, bár néha elvesztettem a fonalat, nem volt annyira logikus minden.


A harmadik évadnál már nem tudom mi hajtott, hogy tovább nézzem...talán a "Úristen mit találnak még ki?" meg a "Vajon az lesz e amit gondolok"? Ezzel együtt több kedvenc epizódom is ebből az évadból van.


A negyedik évadot elég lassan fejeztem be. Itt mondanám azt, hogy elég meredek story volt végig.


Ezzel együtt leköt, sokszor Alex Meyers videóit is megnézem róla :)

2021. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kedvenc sorozatom ! Igazából nem értem h sok embernek mi a baja vele. Dev izlések és pofonok
2021. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!