Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a magyar címe ennek a...

Mi a magyar címe ennek a török sorozatnak ,Sen Çal Kapimi amiben a főszereplők Eda és Serkan?Vagy egyáltalán meg van jelenve magyarul?

Figyelt kérdés

#EdaSerkan #Sen Çal Kapimi
2021. márc. 13. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Nincs hivatalos magyar címe. Nem hivatalosan Te csengess az ajtómon. Egy totál önző, féltékeny csaj csinálja hozzá a fordításokat a facebookon, aki se be nem enged senkit a zárt csoportjába, se a videókat nem engedi kitenni.

Csak azt tudnám, az ilyen ember mit akar elérni, mert semmi értelme a filmfordításnak, ha az emberektől sajnálja azt az örömöt, hogy megnézhessék...

2021. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Tehát lényegében a magyar felirat elérhetetlen.
2021. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Talán azért nem engedi, mert nem szeretné, ha kikerülne a sorozatbarátra...
2021. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azért nem engedi, mert nem szeretné, ha kikerülne a Sorozatbarátra.

Csak egy nagyon kis létszámú csoport tagjai juthatnak hozzá, akik garantáltan nem töltik fel máshova az ő munkáját.

Valóban rettenetesen féltékenyen őrzi az egész sorozatot, mintha az kizárólagos tulajdona volna.

Mivel a sorozat népszerűsége eléggé esik, szerintem nagyon nagy szüksége volna a filmnek arra a kb. 20e magyar rajongóra, akikből ő háromezret hajlandó felvenni az csoportjába, a maradék meg mehet, ahova akar.


Azzal, hogy a munkáját nem hajlandó megosztani másokkal, a maga módján mindent megtesz azért, hogy a sorozat népszerűsége tovább essen. És persze ehhez még joga is van, mert saját döntése, hogy mihez kezd az általa elkészített feliratokkal.

2021. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ez olyan kegyetlen, és annyira nem értem miért csinálja ezt.

Én a tiktoknak hála rátaláltam, bár utóbb kiderült, már szeptemberben is szemeztem a sorival, és soribarin a 28. részig le vannak fordítva a részek.

2021. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Azokat a részeket, a 28.-ig, amik fent vannak a Sorozatbaráton, azokat is ez a lány fordította. Azért nyomoz olyan őrülten, és azért olyan fóbiás, mert minden szigorúsága ellenére mégis kilopják a részeket a csoportjából :D


Más FB csoportokban úgy csinálják, hogy a fordító feltölti az általa fordított sorozat részeit a Sorozatbarátra IS, hogy minél többen lássák és szeressék meg.


De ez a csaj nem. Csak hisztizik.

2021. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom,hogy miért baj,hogy nem akarja mindenkivel megosztani.

Az a szemetség,hogy az engedélye nélkül kerül ki.

Lefordítja, feliratozza, raégeti a fimre.

Gondolom nem sok fogalmatok van a folyamatról.

Amúgy így döntött.

Ez miért fáj valakinek?

Ha te/ti melóztok valamivel aztán kilopják, akkor gondolom nem lenne idegesítő?

Neki kellene változtatni a hozzáállásán,mert nem jó egyeseknek...

Értem 😩

2021. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok. Szerintem nem is igazán az a baj, hogy nem akarja megosztani, mert ehhez minden joga megvan. Ő dolgozott vele, az övé a felirat, szellemi tulajdon. Nem ilyen egyszerű kérdés ez.


Én is csináltam már feliratot, tudom, hogy megy ez.

Én azért csináltam, mert nagyon megszerettem az én sorozatomat, és azt akartam, hogy mindenki hozzájusson, megnézhesse, és örüljön neki. Olyanokat kerestem, akikkel beszélgethetek róla, és bármennyit is bajlódtam a felirattal, nem éreztem nehéznek, mert szerettem csinálni.

Amikor a munkám eredményét kiraktam a feliratos oldalakra, és azt más feltöltötte a Sorozatbarátra, nem lopásként éltem meg, hanem segítségképpen, hiszen én nem töltöttem fel, ezzel máris kevesebben találták meg a sorozatot - míg a Sorozatbaráton sokan megtalálták.

Nekem ez öröm volt, hogy az én munkám segített hozzá sok embert ahhoz a sorozathoz.


A SCK jó sorozat. Naponta olvasok olyan kommentet, hogy nagyon szeretnék nézni, de nem jutnak be a csoportba. Naponta kapok levelet ugyanebben a témában. Idősektől. Középkorúaktól.

Az Istennek nem jutnak be abba a csoportba.

Fáj nekik a kitaszítottság és az, hogy nem nézhetik tovább.

És ok nélkül.


Szerintem a közösséghez tartozás is nagy vonzerő egy sorozat esetében. Együtt élőzni, osztozni a hírekben, osztozni a fanatizmusban. Mindez része annak, hogy szeretsz valamit, egy sorozatot.

Azokat, akik nem tagjai a csoportnak, mert meggyanúsították és kidobták őket, nem csak a filmtől, hanem a közösségtől is megfosztották.


A dolog másik fele, hogy a feliratot nem ellopták.

A feliratot készítő lány neve, a csoportjának neve szerepel a SB részeken is. Nem szedték le, nem írta oda senki a saját nevét, és senki sem vitatja, hogy azt ki készítette. Ha megnézed a SB kommenteket, mindenki nagyon hálás annak a lánynak a munkájáért.


Ahogy én látom a helyzetet, az a lány ok nélkül haragszik és rekeszt ki másokat. Ha szereti a sorozatot, és népszerűsíteni akarja, örülnie kellene, hogy a SB hozzásegíti az embereket a SCK megismeréséhez, és - mert a részeken ott a csoport neve! - a csoportja megtalálásához. És ezáltal ahhoz, hogy részei legyenek egy közösségnek, akik itthon is rajonganak a SCK-ért.


Régóta követem már a SCK kb. többezer Twitter oldalát, ezzel foglalkozó Insta oldalakat, a színészek instáit, és még sok mást. Sehol máshol nincs cirkusz körülötte, hanem mindenki élvezi azt, hogy a SCK családdá egyesít. Nálunk sem kellene ezt ennyire eltúlozni. Had nézze mindenki, rajongjon, és legyen hálás J.-nak, hogy hozzásegíti ehhez.

Nézze mindenki ahol jól esik neki, ha pedig akarja, találja meg a csoportot, és lehessen tag, minden gyanúsítgatás vagy kirekesztés nélkül.

2021. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ha valaki keresi Youtubon is fent van felirattal, bár az automatikus. Én most a 30. résznél tartok, szerintem aránylag jó a fordítás, meg lehet érteni. Persze az elején előfordult, hogy két napig csak az eredti török feliratot adta ki, de másnap már engedte a magyart is. Mostanában nincs vele problémám.
2021. máj. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Csehh Judi szörnyű amit csinál...Több évig tagja voltam a csoportjának, kidobott mindenkit, majd új csoportot csinált. Nem enged vissza 4 év hűséges tagság után, mert CSAK. Nála fontos, hogy like-olgasd a posztjait, legyen képed, mindenféle feltétele van, de ha ezeknek megfelelsz, akkor sem enged vissza. Undorító. Ha valaki tag és el tudja küldeni a sorozatot, akkor szeretném kérni! Engem nem érdekelnek a pivát csatározások, csak a sorozat. Csehh Judi pedig a viselkedése miatt szégyellje magát.
2021. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!