Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a magyar címe ennek a...

Mi a magyar címe ennek a török sorozatnak ,Sen Çal Kapimi amiben a főszereplők Eda és Serkan?Vagy egyáltalán meg van jelenve magyarul?

Figyelt kérdés

#EdaSerkan #Sen Çal Kapimi
2021. márc. 13. 22:35
1 2
 11/16 anonim válasza:
49%
Egyszerűbb lenne, ha nyíltan megmondaná, hogy pénzt kér a sorozat fordításáért. Vagy nem tudom már, mi motiválja a nőt. Több tízezer rajongó nem jut hozzá az ELKEZDETT sorozathoz, én is megrekedtem a 17-ik résznél, sehova nem tettem ki a sorozatot, csak megnéztem. Önző dolog, hogy elveszi az örömöt ennyi embertől, mintha csak a barátait engedné vissza a csoportba, azt sem engedi be akinek van képe...illetve a képed mire garancia? Na hagyjuk....
2021. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Kibíratatlan, amiket nyomat a csoportban, csak panaszkodik, sír, önző, diktálja a szabályokat, mint valami börtönőr...Nem kellemes légkörű a csoportja, amióta az anyja meghalt, még jobban bekattant, nagyon sajnálom őt és a csoportot is...Egy török sorozat csoportnak nem így kell kinéznie és valószínűleg nem fog tudni olyan sorozatot hozni, ami ennyi embert érdekel és akkor leshet, eltűnik az a 3000 ember is a csoportból.
2021. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves Mindenki,

akinek nem tetszik Judit viselkedése, annak szeretettel ajánlom a Sorozatbarátot, ahova Judit minden tiltakozása ellenére is felrakják az új részeket. Pár napnyi csúszással ugyan, de nagyon gyorsan felkerülnek oda :)

Sőt, ott több rész is megvan, mint amit Judit lefordított ;)


Őszintén szólva amióta úgy döntöttem, nem próbálok bejutni Judit új csoportjába, megtaláltam a Twitteren azokat az oldalakat, ahonnan ő szerzi az infóit. A Twitter azért is jó, mert ha regisztrál valaki, akkor automata fordítás áll a rendelkezésére ott is - vagyis nyelvet sem nagyon kell tudni az információk megszerzéséhez, mindent lefordít egész jól, spanyoltól arabon keresztül törökig, mindent!

(Ha valakit érdekelnek ilyen Twitter oldalak, írjon rám nyugodtan priviben, megadom a nevüket, bejelölöd, és egy dupla-Juditnyi információáradat jut el hozzád. És ott is vannak Judit csoportjából kidobott tagok, jegyzem meg, tehát emberekkel is lehet beszélgetni a témáról, cenzúra nélkül.)


Szerintem Judit munkája nem olyasmi, amit ne lehetne valahogy pótolni.

1, Sorozatbarát

2, Twitter

Akinek dalszövegek kellenek, arra is tudok oldalt :)

2021. máj. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én sajnos csak a 6.részig találtam meg felirattal
2021. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 zati19 válasza:

Ha találtok angol/török feliratot, ezzel a progival magyarra fordíthatjátok, mindent megcsinál, max időzíteni kell (azt is tudja). :)

[link]

2021. jún. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerelem van a levegőben a magyar címe
2023. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!