Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elizabeth Olsen (Wanda) miért...

Elizabeth Olsen (Wanda) miért tűnik nagyon fiatalnak az Ultron korában?

Figyelt kérdés

Ugye az Ultron kora 2015ös és Elizabeth olsen tök fiatalnak tűnik az összes felvételen.

A 2016os polgárháborúban pedig már nem .

Pedig csak 1 év telt el.

Szerintetek ez miért volt?

Ez nektek is feltűnt?



2021. márc. 16. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a ruha és a smink miatt tűnik úgy.
2021. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért, mert akkor nagyon ráálltak arra hogy sokat szenvedő kislánynak tűnjön. Így volt direkt sminkelve, öltöztetve. Direkt. Polgárháborúra már nagyjából "letisztult", megnyugodott Wanda.


Egyébként olyan 24-25 volt mikor forgatták az Ultront.

2021. márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem tűnt fel igazából. Pont hogy a Végtelen háborúra "tisztult le", sokkal nőiesebb, szebb, visszafogottabb, kedvesebb megjelenésű lett. Az Ultonban eléggé ribis volt a kinézete (már elnézést), és a Civil Warra se változott sokat szerintem. A Végtelen háborúra viszont teljesen más lett.
2021. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
3-as adom! Az a füstös smink meg az a felső amiből majd kiestek a mellei... Nagyon sz-r volt a stylist :/
2021. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Ultronban kicsit emósnak tűnt nekem, de mondjuk az Ultron fényképezése is "fiatalította" bármennyire is hülyének hangzik.
2021. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!