Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg Magyarország is...

Tényleg Magyarország is szerepel a Fringe - Rejtély című sorozatban?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el nézni a sorozatot, és most tartok az 1. évad 19. résznél. Már párszor megemlítették Magyarországot és Budapestet, de azt hittem, csak a magyar szinkronizálók "viccelődtek" (szeretik ezt csinálni más filmekben is, de eredeti hang szerint szó sincs MO-ról). Ennek a sorozatnak csak a magyar szinkronos van meg, angol hangsáv nincs. A lényeg, hogy az 1x19 részben van egy kép: [link] Látszik, hogy a rendőrre "Rendőrség" van ráírva. Ez pedig egy eredeti FOX4 csatorna HDTVrip, vagyis nem csinálhattuk mi magyarok. Hogy kerül a képbe Magyarország?
2010. aug. 19. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Tehát azt mondod, hogy a 19. részben van ez a jelent és még azt, hogy láttad is azt a részt?


Ha ott nem említenek magyar vonatkozást akkor nincs is.

Előfordulnak bakik, lásd ezt: [link]

Elég emlékezetes baki volt.


Lehet, hogy épp egy magyar képet találtak az újságcikkhez, gondolom csak pár pillanatra villan fel a kép, így simán elsiklik az ember felette, kivéve a pár szemfülest :)

De azt nem tartom elképzelhetőnek, hogy a magyar szinkronban megmásítanának valamit, ami Magyarországot is érinti, sőt, inkább kihangsúlyoznák.

Szóval szerintem csak épp ezt a fotót találták illusztrációként a filmbeli újságba.

Mindenesetre érdekes.

2010. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az előző részekben is említették néha, visszatérő. Érdekes, hogy egy hozzájuk képest pirinyó országra is gondolnak (egyesek semmit sem tudnak róla http://www.youtube.com/watch?v=ilzX-20L6rc )

Mindenesetre érdekes.

2010. aug. 19. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg megemlitik párszor magyarországot!! én eredeti hanggal nézem angolul :) szal nem csak a szinkronban van ez, hanem télleg:)
2010. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a 19. részben annyi van, h Magyarországon, Budapesten is történt egy olyan eset, amivel akkor foglalkoztak. Angolul is Mo.-ra utalnak.

Amúgy tényleg furcsa, amikor egy amerikai sorozatban egyszercsak meghallod, h Hungary, Budapest.. :)

2010. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az nem baki volt, csak egy olyan esettel foglalkoztak ami a fikció szerint Budapesten is megtörtént már. De tényleg furcsa, mert az első évadban többször is említették Budapestet.
2010. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!