Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen nagy Hollywoodi filmek...

Milyen nagy Hollywoodi filmek vannak amikben van Magyarország, Budapest?

Figyelt kérdés

Csak kettő ismerek Én a kém és a Szállító 3.

Milyen nagy híres világhírű filmekben van Magyarország, vagy Budapest, vagy a Magyarokkal kapcsolatos dolgok?


2011. júl. 25. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szabó István: A napfény íze.
2011. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Evita
2011. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Underworld
2011. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csúcsformában azt hiszem a második része ami Bp.en játszódik. A Gagyi lovag című Martin Lawrenc filmben feltűnik egy magyar zászló az egyik jelenet hátterében(amit mellesleg rosszul rakott fel valaki pedig a címerből egyértelmű hogy melyik a teteje).

Meg ugye itt van Angelina Jolie új filmje amit Bpen forgattak de annak nem tudom a címét.

2011. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Koldus és királyfi új verziója is Budapesten játszódik..

Vagy a régi filmek közül a Sylvester Stallone filmje is a Menekülés a győzelembe..Ott még magyar színészek is kaptak szerepet.

2011. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Angelina Jolie új filmje! :)
2011. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A 2011-es filmek közül A rítus-t (Sir Anthony Hopkins, Alice Braga), a Boszorkányvadászat-ot (Nic Cage, Ron Perlman), A sas-t (Channing Tatum), a Tinker, Tailor, Soldier, Spy-t (Colin Firth, Tom Hardy, Gary Oldman) és a Monte Carlot-t (Selena Gomez, Leighton Meester, Katie Cassidy)is hazánkban forgatták. A régebbiek közül a Mortal Kombat, a Pokolfajzat, A csíkos pizsamás fiú, a München és az Evita ugrik még be, de nem rég Pattinson és Uma Thurman is itt forgatott vmit, most meg ha jól tudom Keanu Reeves is épp nálunk tartózkodik. Mondjuk azt sosem értettem, miért éri meg a stúdióknak egy egész csapatot átutaztatni Európába. Feltéve ha nem a táj miatt, mondjuk egy történelmi film esetében, vagy egy romantikus-utazgatós filmben, de ha szinte teljesen stúdióban készül a film, akkor mi értelme? Talán itt nem rohanják le annyira a paparazzók a sztárokat, mint az USA-ban? Azt mondjuk kötve hiszem. Vagy egyszerűen csak olcsóbb az elszállásolás meg az étkeztetés itt, mint a tengerentúlon és ezen spórolnak? Elvégre nem egy-két emberből áll egy komplett stáb. Szerintetek?
2011. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én a kém abban Owen Wilson játszik és Eddie Murphy
2011. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magyarországon jelentős adókedvezményt kapnak a filmkészítők azért jönnek ide. A korábban már említett Tinker Tailor Soldier Spy Csehszlovákiában játszódó jelenetét is átírták magyarországira, mert így spóroltak a költségeken.
2012. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A Mission: Impossible- Fantom protokollnak is egy része a keletiben játszódik.
2012. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!