Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ismer nagyon jó pszicho...

Valaki ismer nagyon jó pszichopata sorozatot, ami hasonlít az alábbiakhoz?

Figyelt kérdés

Kedvenceim sorrendben:

1.You

2.Barry

3.Bates Motel

4.Mindhunter

5.Dexter

6.Hannibal


(A Sherlockot, és az End of the fucking worldot ne írjátok kérlek.)



2021. márc. 19. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Szociopaták is érdekelnek, vagy csak pszichopaták?
2021. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jöhet mindkettő, köszi!
2021. márc. 19. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Des

Fargo

Punisher / Daredevil

Game of Thrones

House of Cards

2021. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Ohh, és kicsit más, de nekem nagyon tetszett: Killing Eve
2021. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Spoiler alert! De témába vág a Tudhattad volna sorozat, amiben azért van egy két erősebb kép is és nagyon jól van ábrázolva a pszichopata jellem.
2021. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Killings Eve vicces. Picit lassan indul be, de aztán hozzá színvonalat. Sokat rötyögünk rajta itthon. 4. rész után kezd izgibb lenni.


Des komolyabb téma. Nyers. Mindhuntershez húz a témában, csak nem annyira szimpaidas.


Fargo megint más. Az történet mesélés több szempontból. És kicsit sem vígjáték. Bár az indiános jelenete szakadtam.


Punisher öncélú pusztítás. Szóval itt mondanivalót, motivációt be keress, az darál, darál, darál és darál.


GoT politikai és hatalmi harcok mentén folyik és tele van szociopatákkal és van 3 szép pszichopata is benne. Valahol a vörös mennyegzőig még érdekes is. Aztán lapos lett számomra. Mondanivaló kevés benne és nem logikus. De azért egynek nem rossz.


House of Cards a Dark Triad-ra épül, azaz pszichopata jellem (empátia és bűntudat teljes hiánya), mellé társul a Machiavellizmus (egy erősen manipulatív hozzáállás) és a nárcisztikus (túlzott felsőbbrendűség és önimádat). Én kikészültem ettől, nekem ez sok volt. Rohadt jól játszik benne K.S. és a többiek is.

2021. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Aki lepontozta az elsőt, annak zsizsikesedjen meg a babja!


Gyenge ember az, aki csak lepontozgat, de értéket nem tud mutatni és magyarázatot sem ad arra, mi a gondja. Trollok hada lepi el ezt az oldalt és tesz tönkre téma kitárgyalásokat.


Különbség van és nagy különbség van a kettő között. Aki nem tudja mi az, az szépen járjon utána. Aki nem érti a különbséget, az nem is tudja, mit kell látni, csak nézi ezeket.

2021. márc. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!