Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gal Gadot konkrétan miért is...

Gal Gadot konkrétan miért is rossz színésznő?

Figyelt kérdés
Állandóan mást se hallani róla mint hogy rossz színésznő. Ez egyébként miben nyilvánul meg? Ma láttam az új Wonder Womant, teljesen jól, hitelesen játszott, van mimikája, vannak érzelmei az arcán, teljesen elegáns vagy éppen sportos a mozgása (attól függ melyik kell), abszolút semmi kivetnivalót nem találok benne (a film az elég gyenge volt de az más tészta, a színészi alakításával semmi probléma nem volt, a forgatókönyvírót kellett volna nyakon vágni inkább). Akkor ő most mitől is rossz színésznő egészen konkrétan? Vagy sokakból az irigység szó csak?

2021. márc. 19. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem ő rossz, hanem a filmjei.
2021. márc. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, irigyek vagyunk rá. Mi is azt akarjuk, hogy írj ki rólunk annyi kérdést, mint Brie Larsonról és Gal Gadotról. De rólunk nem írsz, így utáljuk mindet.
2021. márc. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Én iligy vagyok rá, mert Reynek kellett volna megkapni a wonderwomen szerepét.
2021. márc. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Hát én most láttam a Snyder Cut-ot és szerintem nem rossz színész, de rájöttem, hogy nincs azon a szinten amin a többiek voltak abban a filmben. A testével nagyon minimálisan játszott (most itt inkább gesztusokra, karjátékra gondolok, mint szexualitásra...), 1-2 jelenet volt, ahol olyan karakteridegen pofákat tolt le, hogy brutálisan kizökkentett a filmből. Tudom, hogy valszeg le fognak pontozni, csak az igazság az, hogy eddig én sem értettem miért mondják ezt róla, de mostmár kezdem kapizsgálni. Most sem tartom rossznak, de már annyira jónak sem😕
2021. márc. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Halálos Iramban filmekben imádtam. Kár hogy már nem játszik bennük.
2021. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felmerül bennem a kérdés, hogy tényleg csak egy karaktert fog játszani a további életében?
2021. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
57%
A filmek nem annyira jók, amiben játszik.
2022. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Félelmetesen kicsi a színészi eszköztára.
2022. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!