Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mintaapák 8. részében már...

A Mintaapák 8. részében már ott ül az oviban Áginak a fia, aki csak a sorozat legvégén szerepel és a történet szerint akkor kerül be új óvodába. Ennyire nincs gyerekszereplő?

Figyelt kérdés

A sorozat végéből láttam kb 50 részt, és megtetszett, így elkezdtem az elejétől, hogy értsem az egészet.

Akkor tűnt fel a gyerek az elején.

Ennyire nincs gyerekszereplő, hogy egy ember eljátszik több szerepet?



2021. márc. 20. 18:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, azt en se ertem hogy Kata es Andras hogy jottek ossze. Pedig utaltak Katat. Es szerintem Andras es Emma szep par voltak egyutt, osszeillettek.

En is a masodik evadon sokkal tobbet nevettem es kicsit fura nekem is a harmadik…

ÉS igen! nekem is ez tunt fel, hogy az iskola ugy volt hogy az ovoda felso szintjen lesz, a nyelviskola helyen. Es erre egy teljesen mas helyszinen van! Ezt en se ertem.

2021. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tovabba a harmadik evad introja is eleg gaz, a reginek legalabb volt valami ertelme, ennek meg a szoveget se erteni…
2021. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nekem sem tetszik az új főcím.


Ez az évad lassan csak a szexvideóról szól. Semmi vicces jelenet. Régen a gyerekeknek olyan sok jó beszólásai voltak. A harmadik évadban nem is szerepelnek már szinte. Régen szerettem a közös sörözéseket a pizzériában. Gézának sincs sok szerepe.

2021. okt. 2. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!