Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Séta a múltban - miért ez a...

Séta a múltban - miért ez a film címe?

Figyelt kérdés
Megnéztem a Séta a múlban (eredeti címén A Walk to Remember) című filmet, és egyszerűen nem értem, mi köze van a címnek a filmhez.
2010. aug. 19. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ugy kezdődik hogy a pasi visszaemlékszik a lányra. De a végén derül csak ki.Úgy rémlik.10 éve láttam kb..
2010. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 éve nem látthattad,mert a film 2002-es,sztem azért mert a srác elmeséli a múltját amit megélt a lánnyal..
2010. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16évesen láttam egy sráccal. S most 24 vagyok.2003ban néztük meg a hbon.
2010. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a film végén a srác mult idöben beszél azt mondja hogy egy boldog napot töltöttünk együtt aztán emlent tehát mivel az esküvő volt az uccso jelenet és ezalatt az azt követő napra gondolt gondolom az egészre visszaemlékezik
2012. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Napot? En ugy ertettem h egy boldog nyarat toltottek egyutt, de lehet hogy neked van igazad.
2013. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!