Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A fekete özvegy film végén...

A fekete özvegy film végén lesz stáblista utáni jelenet?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 21:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Van egy a legvégén.
2021. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom ki hogy van vele, de egy Yelena szexjelenetet igazán rakhattak volna bele... :(
2021. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#12 az nem ez a film. Arra van külön weboldal. Az ilyen idióták meg csak azért mennek el a filmre hogy csorgassák a nyálukat amùgy fogalmuk nincs a karakterröl meg a Marvel röl
2021. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Benézted, elég sokat tudok a karakter(ek)ről meg magáról a Marvelről is, elég rég követem. Viszont nem látom a logikát, miért zárja ki egyik a másikat, tudniillik ha szeretem a Marvelt akkor nem tetszhet nekem benne valamelyik lány? Vagy ha tetszik valamelyik lány, akkor biztosan nem értek hozzá? Ezt levezethetnéd azért.

Az idiótázásodra nem is reagálnék. Bocs hogy heterónak lenni egyenlő manapság az idiótával, erről nem tudtam, és nem tehetek róla.

2021. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
#14 az hogy tetszik valaki meg az hogy sexjelenetet akarsz látni egy filmben az nem ugyan az
2021. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#15 Pontosan
2021. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Továbbra sem látom hol a probléma, de elfogadom hogy nem mindenki kíváncsi Yelenára. Én kíváncsi lennék, de hát ez a magánügyem marad.
2021. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem Yelena karakterét csak ùgy mondom. Nekem is van olyan aki tetszik a Marvel böl de ezt a szexjelentes dolgot nem értem…
2021. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, csupán tárgyilagosan és érdeklődésből kérdem, hány éves vagy? Egy felnőtt embernél szerintem nem kérdés miért függ összes a kettő, hogy ha valaki lány nagyon bejön neki akkor értelemszerűen szeretné "máshogy" is látni... Nekem Yelena nagyon de nagyon bejön így nem kérdés a dolog, és szerintem nincs ebben semmi rossz.
2021. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ilyet miért vártál egy Marvel filmben.
2021. júl. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!