Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a filmnek...

Mi a címe annak a filmnek aminek a története egy magasugróról szól?

Figyelt kérdés

A filmről ennyi információm van:

Egy magasugróról szól, aki az akkor kor hagyományai alapján a "has" technikával ugrik. Nem ér el sikereket, becsúszik az alkohol stb....

A lánya egyszer háttal megy neki az ugrásnak, és mikor ezt meglátja, akkor újra nekivág és sikereket is elér az új technikával...

(Tippem az lenne, hogy ez egy Fosbury életrajzi film lenne, ha jól tudom ő szabadalma a flop, de ez csak egy gyenge tipp.)

Sajnos a kutatásom nem vezetett sikerre, a google nem volt a barátom, hátha nektek beugrik a megadottak alapján.

/Nem a Berlin 36 lesz, ha valaki arra gondol :) /

Előre is köszönöm a segítségeteket!

További szép napot mindenkinek!



2021. márc. 24. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ezt a kettő filmet találtam a Berlin 36-on kívül, ami a magasugrással foglalkozik. De a leírásod alapján szerintem nem ezek lesznek.

2021. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erről szól Avicii Broken Arrows c. dalának a videóklipje de az nem film...
2021. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!