Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Wandavision végén ez miért van?

Wandavision végén ez miért van?

Figyelt kérdés

Spoiler

Ha a fehér Víziónak visszatérnek az emlékei miért hagyja el Wandát?



2021. márc. 26. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a párbeszéd miatt, ami a 2 Vízió között zajlik, mert maga sem tudja eldönteni, hogy ő kicsoda. Egyszerre a régi Vízió, de mégsem az. Hallgasd vissza azt a részt.
2021. márc. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugye Thediusz hajójáról beszélgetnek és arra jutnak, hogy mind a 2 Vízió, nem az eredeti Vízió. Az emlékei azok amik az eredetinek voltak, de ő már nem az eredeti, nem Wanda Víziója, ezért lelépett. Mondták a készítők, hogy fel kellet vezetniük ezt a story szálat, de mivel nem erről szól a sorozat, ezért csak ennyit csináltak vele, ezért sem tudjuk, hogy hova ment és mi lett vele.
2021. márc. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Igen így már érthető. Csak erről még azelőtt beszélgettek hogy visszajöttek az emlékei azért gondoltam hogy utána már olyan lesz mint az eredeti.
2021. márc. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én írtam a 3ast csak más profilról :D belőlem is kettő van mint Vízióból
2021. márc. 26. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!