Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Örülnétek ha Yelena lenne az...

Örülnétek ha Yelena lenne az új fekete özvegy?

Figyelt kérdés
Én nem örülnék. Nem kell új fekete özvegy, mert belőle csak egy van.

2021. márc. 26. 18:37
A kérdező szavazást indított:
Örülnék
Nem örülnék
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozzák vissza Natashát!!
2021. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akárki aki meghalt, ne legyen helyetesítve mással. Ők voltak a tökéletes szereposztás. Nem lenne ugyan az. Szóval, ha Yelenának nagyobb szerepe lesz az MCU-ba, akkor legyen saját szerepe.
2021. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretném, ahogy előttem már többen leirták. Ugyanilyen okokból Amerika Kapitány miatt sem örülök, hogy mégegyet "csináltak" belőle.
2021. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Yelena szimpatikus, de Natashából csak egy van. Max Fehér Özvegy, vagy mittudomén micsoda legyen inkább. xd
2021. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre az a baj hogy még semmit se tudunk Yelenáról, egyelőre csak annyit lehet róla elmondani hogy vonzó lány, ebben mondjuk méltó utódja lesz Natnek, de mást még nem láttunk tőle. De szerintem is Fekete Özvegy egy van (ahogy Vasember vagy Amerika kapitány IS egy van - khm Sólyom khm -) szóval ja, legyen Fehér Özvegy vagy csak simán Yelena és kész (nem muszáj mindenkire szuperhősneveket aggatni).
2021. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Natasha örökké. Én azt se bírnám, ha valahogyan visszahoznák Őt, és más játszaná Scarlett Johansson helyett. Az eredeti karakter és szerepesztás az igazi. Ami pedig bevált, azon nem kell változtatni
2023. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!