Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes a Netflixre előfizetni?

Érdemes a Netflixre előfizetni?

Figyelt kérdés
Van rajta sok magyar szinkronos film? Jó filmek vannak rajta?

2021. márc. 27. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem sok film van rajta(HBOGO-hoz képest),és annak is csak fele szinkronos talán.
2021. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Amit az első válaszoló írt az nem igaz. A Netflix a legnagyobb streaming-szolgáltató (gyengébbek kedvéért ez azt jelenti, hogy ott van fent a legtöbb film).

De valóban sok az angol nyelvű tartalom.

2021. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Havi előfizetés van. Próbahónap. Nem vesztes semmit, ha előfizetsz, majd a következő hónap kezdete előtt lemondod, ha nem érdekes.

Ráadásul az alternatívák hasonlóan működnek. Könnyű változtatni az egészen.

2021. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

Nézőpont kérdése, de én nem fizetnék elő, feleslegesnek tartom! Lehet hogy kezdenek kissé elavultnak tűnni, de a hordozókat (DVD, Blu Ray) csak egyszer kell megvenni, onnantól kezdve örökre a tiéd a film, és ha vigyázol a lemezre, óvatosan használod, akkor tényleg lehet örökéletű is! Jobb fajtákból a HD DVD jobb minőségbe van konvertálva, a Blu Ray meg már alapból FHD felbontású, de van belőle 4K is!

Vagy ha ezt már tényleg nagyon elavultnak tartod, akkor tölts le valahonnét külső "vinyóra", és úgy is örökre a tiéd! Én a felhőtárhelyekben nem bízom, havonta xy összeget meg nem vagyok hajlandó kifizetni csak azért, hogy filmet nézzek, ha van olcsóbb módja is!

2021. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem érdemes. Sok film és sorozat van rajta és a kínálat folyamatosan cserélödik. Magyar szinkronosbòl viszont elég kevés van, felirat sok mindenhez van. De ez egy jó alkalom angol tanulásra/gyakorlásra:)
2021. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Én is csak ajánlani tudom. Mintha olvastam volna valahol hogy az ingyenes próbahónap megszűnt, de nézz utána. Jóval több tartalom van a Netflixen, mint az Hbo go-n, igaz hogy túlnyomó része feliratos. Viszont egyre több a magyar nyelvű tartalom. Ha ahhoz viszonyítok, hogy kb 3 éve mennyi volt... a lényeg hogy azért a kb 3500 ft-ért bőven megéri. HD minőség, több eszközön egyszerre, így mindenki megtalálja a magáét.
2021. márc. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Szóval akkor ha magyar felirattal is, de jó filmek vannak rajta?
2021. márc. 28. 10:28
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Hàt az hogy jó filmek az szubjektív. A Netflix sajàt gyártásùjai inkább tini filmek, viszont sok nem saját gyártàsù van, nekem sok kedvencem. Illetve folyamatosan kerülnek fel ùj filmek, frissül a kínálat. Szerintem akkor ne fizess elö Netflixre ha csak egy bizonyos film érdekel, viszont lehet böngészni, megnézni ùj filmeket, hasonlòkat esetleg azokhoz a kedvenceidhez amik nincsenek fent (ezt jòl szüri a Netflix). Egyébként vannak klasszikusok és ùj filmek is, minden kategóriában.
2021. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

#8 vagyok

Rosszul fogalmaztam. Ùgy értem a Netflix originals nagyrésze inkább tiniknek való viszont van pár tényleg nagyon jó alkotás is közte (meg vannak dokumentum filmek, rajzfilmek minden). Szòval minden korosztály talál magának valamit mind a Netflix originals mind a nem saját gyártásù filmek/sorozatok között.

2021. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!