Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyikre éri meg...

Szerintetek melyikre éri meg jobban előfizetni? Netflixre vagy HBO gora?

Figyelt kérdés
Illetve tudtok a kettő közül valamelyiken jó nyomozós, ügynökös sorozatokat?

2020. jan. 23. 11:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
6%
Leginkább egyikre sem.
2020. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
8%

Nem igazan ertem miert fizetne valaki ezekert a szolgaltatasokert.

Szamomra egyik sem erne meg, hiszen nem erdekel a legujabb n+1. Tronok Harca masolat, az elmult 10 evben nem jott ki egy ertelmes sorozat sem, csak ezek a nyomorult kiralydramak, C kategorias tortenelmi sorozatok... Ha annyira erdekel max letoltom, az eredeti kiado ugysem lat sokat a netflixnek fizetett penzedbol, tehat kb mindegy.

Aki szeret havonta fizetni azert hogy kozepszeru sorozatokat nezhessen annak barmelyik jo. Netflix nepszerubb es valtpzatosabb.

2020. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha jól tudom, akkor mind a kettőnél van ingyenes próbahónap. Utána el tudod dönteni.
2020. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%

Az 1. meg a 2. a tipikus magyar nCore paraszt.

Nekem van mindkettő. Próbáld ki, Netflixnek van egy próbahónapja, HBO GO pedig egy próbahetet ad.

HBO GO-n több a magyar szinkronos tartalom, Netflixen szerintem több minden van, csak nincs mindenhez magyar szinkron.

2020. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
Ncore-on lehet jó dolgokat találni, úgyhogy inkább csak simán parasztok.
2020. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem filmekben a Netflix erősebb, az HBO inkább a sorozatokra fókuszál. Felhasználói élmény szempontjából jobban szeretem az HBO-t, a Netflix profilbeállításai és a személyes preferenciák alapján megjelenített ajánlatai nekem nem jönnek be.

Szóval mindkettő:).

2020. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%

Aki csóró és nem tud előfizetni, mert éppen fűtésre hitelt vesz fel, az paraszt, aki meg mindent megvehet, az a burzsoázia.


Nagyjából ennyit tanultam az óvodás hozzászólásból.

2020. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
66%

Olyan buták vagyok...

Hbo vs Torrent.

Egyből indul. Le kell tölteni.

Minőség HD. Minőség kérdéses.

Legális. Illegális.

Egy minőségi csoki ár. 0 forint.

Ha nem akarsz fizetni érte ne sirjon a szád es a hozzád hasonlóknak hogy nincs minőségi film.

Minőséget nem lehet ingyen előállítani.

fizetni kell .A semmiből nem lesz film.

2020. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
55%
4# Igen, eddig, de a Disney terve az hogy kivonja a saját tartalmait az egyéb szolgáltatokból tehát sem Star Wars, Marvel, illetve Disney mese nem lesz elérhető máshol, ebből nem tudom mennyit fog fedni az HBO Go és egyéb társai..
2020. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
8%

A 4-es meg a tipikus streaming paraszt. Aki 0-24 értelmetlen sorozatokat bámul és minden pénzét ilyen ótvar streaming marhaságokra szórja.

Kezdjük ott hogy nálam a keretbe sem férne bele hogy ilyen fölösleges dolgokra pénzt dobjak ki, de mondok jobbat, ha milliárdos lennék se fizetnék elő ilyenekre. Az értékelhető tartalom nullához konvergál rajta, ha meg szökőévben egyszer van olyan film/sorozat ami érdekel, akkor a leszólt torrenten kívül is van pár opcióm: elmehetek moziba és megnézhetem, meg tudom venni Blu-Rayen a boltban, vagy meg tudom nézni amikor adja a tévé. Ha nekem fizetnének nem fizetnék elő ilyen hulladékokra mint a streamingszolgáltatások. Aki igen az meg is érdemli, ebből csak az látszik hogy túl sok a pénze meg a szabadideje.

2020. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!