Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem emlékszik valaki ennek a...

Nem emlékszik valaki ennek a filmnek a címére?

Figyelt kérdés
Ez egy lovas film amiben van egy kis zöld lószobor meg egy lány aki szeret egy lóval lenni aztán a végén megkapja ajándékba a ló kiscsikóját és az ő saját lova lessz.Meg van egy bánya is a filmbe és a ló fekete.

2021. márc. 30. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de itt esetleg megtalálod, ha köztük van:

[link]

2021. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én egy ilyen sorozatot láttam netflixen :Free Rein esetleg hogyha film akkor a Menedék
2021. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én emlékszek, M betűvel kezdődött a ló neve (a második betű talán o volt) és ugyan ez volt a film címe is. Anno még a pony clubos csomagban zöld lovas kulcstartót is kaptunk.


Nagyon imádtam, de sajnos sehogy se jut eszembe, keresni meg régen is kerestem már, de nem találtam. Ha valakinek eszébe jut, írja le légyszi.

2021. márc. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Monocerus
2021. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tényleeeg, köszi :))))
2021. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!