Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik romantikus film ez? A...

Melyik romantikus film ez? A férfi és a nő élete felfordul.

Figyelt kérdés

Keresek egy romantikus filmet, amit régen láttam, de nem emlékszek a főszereplőkre sem pedig a film címére. Remélem valaki tud segíteni megtalálni.

Szóval amire emlékszem:

• A főszereplő férfi foglalkozása író.

• A film úgy kezdődik, hogy a férfi (főszereplő) egy kávézóban rendel egy kávét, amibe beleönt valami alkoholt, aztán rágyújt egy cigarettára. Elmegy a pszichológushoz ezt követően, aki megkérdezi, hogy ugye nem fogyasztott alkoholt, az nem tesz jót a rehabilitációnak. (valami ilyesmi)

• A feleségével az egyik éjjel veszekednek és ezt követően az életük fordulatot vesz.

• A feleség híres zongorista lesz (azt hiszem) és az operaház előtt a férj odafut és a nő nem ismeri fel.

• A nőt újságírók veszik körbe, a férfi körbenéz és plakátokat lát a nőről. Majd otthon rákeres az interneten és látja a feleségét milyen tehetséges.

• A férfinak újra meg kell hódítani a nőt. (És azt hiszem a napok ismétlődnek folyamatosan)

• A férfi naplót ír a nőről, vagy nem tudom.

• Azt hiszem úgy végződik, hogy a nő kijön az operaházból a könyvvel és beledobja a kukába, majd a férfi után megy és csókolóznak.


Remélem valakinek eszébe jut és tud nekem segíteni.♥



#karrier #író #romantikus film #regényíró #felfordul az élete #híres zongorista
2021. ápr. 1. 02:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerelem második látásra
2021. ápr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, ez az a film! :)
2021. ápr. 1. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!