Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc harcművészeti...

Mi a kedvenc harcművészeti filmetek?

Figyelt kérdés
Írhattok bármennyit, bárkitől, hátha tudtok olyat írni, amit még nem láttam. :D

2021. ápr. 3. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Kill Bill1, és minden más, ahol nő a főszereplő.
2021. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ong Bak
2021. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Részeges karatemester
2021. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért pontozzák le a válaszokat. Csak hogy tisztázzuk én mindenkinek zöldet adtam.
2021. ápr. 3. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a címet nem tudom. Van egy öreg mester, aki a küldedései során mindenkit kemészáról kivéve a gyerekeket, akikből bérgyilkosokat nevel. Nem Nindzsák, inkább szamurájok. A végső vizsgán, amikor már nagykorúak lettek ez a hat embernek a mester azt mondja, csak a három legjobbra van szüksége. A film első drámai jelenete, amikor a lány könnyek között elválaszja gyerekkori barátja fejét a nyakától. A lány nem akar megküzdeni vele, de a fiú szó nélkül nekiront, nincs más választása.

Végül a három lány (már nők) marad életben és megígérik egymásnak, hogy mint édestestvérek úgy vigyáznak egymásra.

2021. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!