Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik filmből van?

Ez melyik filmből van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A délelőtt volt egy bevillanásom egy filmről (az is lehet hogy sorozat, de a könyvet sem tudom kizárni), amiben éppen egy csatajelenet történt. Az egyik főbb szereplő éppen egy nagydarab fickóval harcolt, aki egyszercsak megragadta hátulról, és talán fojtogatta. Erre a főszereplő saját magát feláldozva, a mellkasába szúrta a kardját (vagy valamiféle fegyverét), ami olyan hosszú volt, hogy keresztül ment rajta, és a másik fickót is átbökte. Ezzel a nagydarab pasas tuti meghalt, hogy a főbb szereplő túl élte-e, azt nem tudom.


Sajnos tényleg nem tudom, hogy miből lehetett, egy aprócska villanás volt csupán, de remélem valaki azért felismeri. Előre is köszönöm a segítségeket!



2021. ápr. 4. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Trónok Harca talán?
2021. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy a Spartacus: Vengeance?
2021. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos egyiket sem láttam
2021. ápr. 5. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán Hobbit?
2021. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rájöttem, a Witcher-ben volt
2021. ápr. 17. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!