Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A készülő folytatások alcímeit...

A készülő folytatások alcímeit is figyelembe véve mit gondoltok, végül mi lesz az egész Avatar filmsorozat mondanivalója?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem találtam az új filmek alcímeit, mert a rajzfilmet dobta ki folyamatosan.

beírhattad volna....


am a lényeg meg egyértelmű így is.

elképesztő, lehengerlő látványvilág imax 3d ben, amit tátott szájjal nézünk majd, mint az elsőt :)


ami esetleg szerintem kihagyhatatlan lesz, az az avatár test és a navi test élettartama közötti különbség esetleg.

másképpen öregszik vagy ilyesmi.

2021. ápr. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 5. 04:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Avatart alapvetően 2 okból nézték az emberek:

1. Cseszett látványos.

2. Végre nem minket próbál leigázni egy földönkívüli faj, hanem mi vagyunk a megszállók. Ami egyben jó és rossz is. (Bár ebbe kicsit belelóg a 1. alpont is. A na'vik idegenek annyira, hogy érezzük, hogy űrlények, de emberiek annyira, hogy együtt tudjunk velük érezni. Pandora látképe idegen annyira, hogy érezzük, hogy nem a Földön vagyunk, de földszerű annyira, hogy szépnek találjuk. Stb)


Szerintem a folytatásokban is ezek lesznek az elsődlegesek.

2021. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Annyi biztos, hogy az Avatar 2-t 2020 decemberében, a további részeket pedig 2021, 2024 és 2025 karácsonyán láthatjuk a mozikban."


:) Jah.

2021. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát azóta a hír óta is csúszott az egész. :)
2021. máj. 4. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!