Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legfurcsább film...

Melyik a legfurcsább film amit láttál?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 18:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

A Meztelen ebédben a pasas drogfüggő, azt látjuk amit ő, és így már értelmet nyer a sok furcsaság, de osztom az egyik legbizarrabb film ami valaha készült. Nem mindenkinek való az biztos.

Nálam A homár győzött. [link]

2021. ápr. 5. 20:42
 12/24 anonim ***** válasza:
91%
A Kutyafoghoz volt szerencséd? Szintén Yorgos Lanthimos alkotása és az is elég erős versenyző.
2021. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12. Már rég szerettem volna menézni a Kutyafogat, de sehol nem találtam fenn, csak részleteket láttam belőle és kb. tudom miről szól. Egy szent szarvas meggyilkolásat és az Alpokat láttam még tőle. Na, azok sem átlag filmek...
2021. ápr. 5. 22:10
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a Faun labirintusa talán ami nyerne ebben a versenyben, enyhén szólva nem ezt vártam attól a filmtől, rettentő bizarr, nyomasztó, furcsa és megbotránkoztató, ráadásul sose tudod hogy most amit látsz a film világán belül valós-e vagy fikció.
2021. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként íme egy tippem, amit nem tudom, hogy mennyire lehet rendes filmnek tartani, de az online filmes adatbázisokon mindenesetre így szerepel:


Doggiewoggiez! Poochiewoochiez! (2012)


Az Everything Is Terrible! nevű, abszurd humorral foglalkozó weboldal készítette, és nem más mint Jodorowsky A szent hegyének (ami saját jogon szintén egyike a világ legfurcsábbjainak) 1 órás remake-je kutyás videókból összeállítva. Egyszerűen bámulatos.


[link]

2021. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a faun labirintusa is érthető egy ilyen kérdés alatt, pedig az nagyon jó film! Én amikor először láttam akkor semmit nem tudtam róla, csak sok helyen ajánlották ezért megnéztem és nekem is fura volt, de közben tetszett is. Másodjára pedig már nagyon tetszett. :)
2021. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha valaki kíváncsi arra, hogy milyen amikor a reinkarnációról készít pszichológiai drámát a thaiföldi Tarr Béla, Apichatpong Weerasethakul, annak ajánlom a Boonmee bácsi, aki képes visszaemlékezni korábbi életeire c. modern klasszikust.
2021. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
91%

Andalúziai kutya (Un chien andalou) Luis Buñuel és Salvador Dalí szürrealista filmje. Az első szürrealista filmként tartják számon:

[link]

Számomra teljesen érthetetlen volt, nemhogy egyszerűen csak furcsa.

2021. ápr. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Tusk (Agyar)
2021. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
86%

Szín az űrből

Régebbiek közül a John Malkovich menet

2021. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!