Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ned Stark miért nem kérhetett...

Ned Stark miért nem kérhetett párbaj általi ítéletet, mint Tyrion kétszer is?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Akkor még nem találta ki az író.
2021. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
99%

1-es már az első részben is létezett ez, már Ned halála előtt kérte Tyrion a Völgyben.


Amúgy ellett vele hitetve, hogy csak simán elküldik a Falra, csak ugye Joffrey köcsög volt. Máshoz meg túl becsületes volt. Meg gondolom a lányai érdekeit is néznie kellett.

2021. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ned bevallotta a "bűnét", hogy ne öljék meg Sansát. Nem volt benne a sorozatban? A könyvekben Varys azt mondja neki, hogy ha nem vallja magát bűnösnek, akkor levágják Sansa fejét.

Tyrion nem vallotta be.

2021. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igy kellet lennie ennyi. Az egesz ott el volt b*szva hogy odament kiraly varba de szerintem mar ned az elejetol tudta hogy neki gatya lesz... de amugy szerintem csinalhatnanak valami elozmeny sorozatot amiben nedék fiatalok es az egesz felkelésről szo van mert igy annyi kerdo jel van... eddig csak a sorozatot lattam de biztos vagyok benne hogy a konyv jobb mikor robék meghalnak sz*r lett az egesz ertelmetlen nem mondom hogy unalmas csak ertelmetlen...veréb király meg az arcnélküli manusok...nem tudom hany ezer evig nem birtak megolni a masokat meg a holtak seregét na de a kis 150 centis stark assanins creed megpulyakazza egybol na takarodjatok mar a p*csaba meg ez is a csoves bran egesz vegig azt meseli hogy nem uralhat semmit meg nem lehetnek cimei de a vegen o lesz a 7 kiralysag ura... de ez nem is a tronok harca ez inkabb a koldusok harca az igazi tronok harca az nedek fiatalkoraban es elotte volt de ez nem tudom micsoda a tronon nem tudom hany evig 1 szadista nyomorek ul azta meg egy kis szende kislany aki a vegen ongyilkos lesz aztan meg az elmebeteg anyjuk... meg amilyen csatat mondanak benne az mind a sorozat elott volt egyetlen jo csata az a fekete vizi csata es a vadak vs ejjeli orseg volt a tobbi egy nagy kapal sz*r... amikor eloszor nezed jo sorozat de utanna annyi hibat eszre veszel semmi nincs elmagyarazva mindent angolul kell keresned hogy meretsd nagyon remelem hogy lesz elozmeny sorozat es nem ilyen unalmas ismeretlen k*csog targaryenekrol
2022. jan. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!