Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film?

Melyik az a film?

Figyelt kérdés

Üdv! újra itt hátha most is tud valaki segíteni nekem, megint nem sokra emlékszem de amire igen azt megírom szóval,afrikában játszódik egy kicsi faluban nagyon elmaradott hely


Adva van kif fiú akinek olyan álmai vannak …hegyeket lát hósipkával egy nevet emleget emlékszik a kicsi városra ahol él jómódúak nagy házzal de a feleség meghal és az őfeladata hogy az életbe visszahozza a volt férjet hogy új életett kezdjen


A kisfiút az álmok felzaklatják a helyi pap még ördög üzést is alkalmaz


De nem hagyja nyugton a kivételes eset fel kutatja a várost az egyház segítségével és elviszi a kicsi fiút


Valóban látnak hófödte tájat amit a gyermek a földre rajzolt amit álmában látott sokszor egy bottal elmaradott kicsi falujukban


Megtalálják a családot ….a férj hitetlen de a kicsi fiú közli hogy vett a feleségének egy piros bugyit és sok egyebet mond amiről csak kettőjük tudhattak csak a házaspár A sikátorban ott a bolt ruha anyagokat árultak még a széfet is megtalálják a tapéta mögött !!Mert közben el adták …… és más jellegü bolt lett .

A férjnek azt üzente a volt feleség ……lépjen tovább élje az életét !


2021. ápr. 8. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen mert en is kertem a ferjem is
2021. ápr. 8. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor emeljétek ki azt a kérdést. Szabályzat...
2021. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem illik rá teljesen de nem lehet, hogy ez?


Manika, aki túl későn született (Manika, une vie plus tard 1989).

https://www.youtube.com/watch?v=O-mSXbAHI2A

2021. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
halason koszonom ment a zold kez.....nagyon ugyes vagy
2021. ápr. 13. 19:45
 6/7 A kérdező kommentje:
elmondod nekem is hogy tanaltad meg???
2021. ápr. 13. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy ez az.

A megtalálásához vezető út azzal kezdődött, hogy egy másik fórumon, ahol szintén filmeket lehet beazonosítani ma megláttam egy posztot, ami hasonlít a tiedre.


"Sziasztok! Keresek egy nagyon régen látott filmet. Egy katolikus pap talán Indiában missziót nyit. Ott az iskolában találkozik egy kislánnyal, aki elmondja, hogy egy másik városban él a férje, aki vár rá. Mert ő házasságuk elején megbetegedett és meghalt. De megígérte a férjének, hogy hamarosan visszatér hozzá, csak várja meg. A pap visszaviszi repülővel a kislányt abba a városba, amit emleget a gyermek. Hosszas kérdezősködés után rátalálnak a férj családjára. Elmennek hozzájuk, a kislány a házra, a családra, a férjre ráismer. Ám a férj azóta újra nősült, talán gyerekei is születtek.

A katolikus pap számára itt igazolódik be, hogy igenis létezik reinkarnáció.

Sajnos, nem emlékszem a film címére. Tudna nekem valaki segíteni ebben? Köszönöm szépen."

[link]


Korábban is kerestem a filmedet de akkor nem találtam meg, viszont ez a poszt új lendületet és információkat adott. Végül egy IMDb.com szűrés adta ki:


[link]

(1970-2015 között megjelent egész estés filmek, amikben szerepel a reinkarnáció, mint téma)


Ezen a listán mentem végig a "girl" szóra gyorskeresve és hála az égnek benne volt.

2021. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!