Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem izgalmas miután...

Miért nem izgalmas miután összejönnek?

Figyelt kérdés
Ti is érzitek azt, hogy ha egy sorozatban két szereplő összejön, akkor annyira már nem is érdekel titeket/unalmasabb lett a sztori? Szerintem addig sokkal jobb, míg csak az egyiknek a crush-ja/barátja a másik. Persze egész végig shippeled őket, de mégsem akarod együtt látni őket.

2021. ápr. 11. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Nekem az az unalmas, hogy egyeseknek annyira gyenge a magyar szókincsük hogy idegen szavakkal kell kiegészíteni a mondanivalójukat.
2021. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, elég gyakran.

Nagyon sokban már nincsenek olyan jelenetek, amik aranyosak, megmosolyogatok.

Amíg úgymond plátoi még a dolog, akkor sokkal több a közös jelenetük. Ha összejönnek sokkal kevesebb lesz.

2021. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

#1-es. Nem az volt a kérdés, hogy mit gondolsz az idegennyelvű szavakról a magyar mondatban. Úgy tűnik te meg nem tudsz szöveget értelmezni.

Nagyon sok, általában angol szó van már a köznyelvben.

Most ettől nagyobb magyarnak érzed magad, hogy rászoltál, hogy benne van a Crush szó? Esetleg nem tudod mit jelent, és zavar? Attól még lehet egy embernek nagy szókincse, csak mert használ szleng szavakat.

2021. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Igen is, meg nem is. Valóban sokszor érdekesebb két karakter amíg nem jönnek össze, mert utána elég nagy az esély, hogy ellaposodik a kapcsolatuk, mert az írók elfelejtenek foglalkozni velük. Viszont azt sem szeretem, ha évadokon keresztül csak megy a huzavona és soha nem lép előre egyik fél sem a kapcsolatukban, miközben teljesen egyértelmű, hogy nekik össze "kell" jönniük.
2021. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!