Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van egyre több filmnél...

Miért van egyre több filmnél feltüntetve a Netflix?

Figyelt kérdés
Akkor már moziban le se adják?

2021. ápr. 13. 02:16
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha olyat nézel, amit a Netflix gyártott akkor persze, hogy ott lesz a logója.

Ha te festenél egy képet nem írnád alá?

Mozi meg nincs nyitva, nem is értem a kérdést.

2021. ápr. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt megjelenik a logó minden műsor elején a netflix gyártotta, de ott van a netflix forgalmazta tartalmaknál is. Ha WebRipről van szó, megjelenik a logó a kalóz változatokban is.

Ahogy más TV csatornán is fel van tüntetve a logó filmeken, úgy itt is.

2021. ápr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert vagy ők gyártották, vagy pl. animék, esetleg japán, dél-koreai sorozatok/filmek esetében ők forgalmazzák külföldön az adott művet. Pl. az Alice Határországban c. japán sorozatnál is ott van, hogy Netflix Original, holott nem a Netflix gyártotta a sorozatot. Ők csak a nemzetközi forgalmazók.
2021. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nem kaptam választ. Azt tudom, hogy miért van ott a logo, de miért van egyre több? Már nagyobb kaliberű filmek is netflixesek, régebben el se indítottam, ami netflixes mert tudtam hogy olcsó sz*r.
2021. ápr. 13. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők forgalmazzák, gyártják. Ez a válasz. Az, hogy neked ez nem kielégítő az más dolog.
2021. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos. A bigott, faragatlan közönyösségeddel ellentétben, aki valóban ismeri a Netflixet, tudja, hogy jó filmeket is gyárt és forgalmaz.


Pl a Testről és Lélekről c film és nagyon sok anime is rajtuk keresztül jut el az államokig. Ez egy platform. Van saját studiójuk is, ahol saját anyagot forgatnak, de ugyan ez van egy RTL klub, vagy egy Csiga TV2 esetén is. Mindkét csatornának van saját gyártású anyaga és általuk butatott anyag is.


Ez a válasz első 3 alkalommal is pont ugyan arra válaszolt, mint amit másodszorra kérdeztél.

2021. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!