Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflix-en ha nyitok egy...

Netflix-en ha nyitok egy account-ot és néznék valamit bármilyen nyelvet választhatok?

Figyelt kérdés

Pl ha olaszból vagy spanyolból akarok nyelvvizsgázni és Netflix-et a célnyelven nézve készülnék.


(Feltéve nyilván, hogy készült olyan szinkron a sorozatból.)


Vagy valahogy földrajzi helyhez kötik az elérhető nyelveket?



2021. ápr. 11. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen elérhető nyelvet választhatsz, ami az adott filmen elérhető. De alapból csak azokat dobja ki, amihez vam magyar felirat és/vagy szinkron. Hogy mindent elérj, a kezelőfelület nyelvét át kell állítani angolra.
2021. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Választhatsz bármilyen nyelvet, de mindig csak azokat a filmeket/sorozatokat fogja kiadni, amiknek van az adott nyelven szinkronja vagy felirata. Ezért ha magyarra állítod, akkor a magyar szinkronos és feliratos filmek és sorozatok lesznek csak elérhetők. Ha angolra, akkor nagyobb lesz a választék, hiszen sok dolog csak angolul elérhető. Viszont mindenhol csak az van fent, aminél a Netflix megvette a magyar forgalmazás jogait, nyelvtől függetlenül.

A probléma az, hogy én személy szerint nem látok túl gyakran szinkront más nyelveken, igaz nem is keresek. Más nyelvű felirattal azért kicsit gyakrabban találkozok. A Netflix valószínűleg nem lát túl nagy üzletet abban, hogy megvegye pl. egy spanyol szinkron magyar forgalmazási jogait. De szerintem próbáld a nyelvek állítgatását, és nézd meg, mekkora a kínálat. Biztos lesznek azért így is elérhető filmek.

2021. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha VPN-t használnék, hogy máshol lásson a Netflix?
2021. ápr. 11. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Spanyol szinkron és felirat (feliratból több persze) van minden mainstream Netflix sorozathoz és filmhez.
2021. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés létezik-e, hanem hogy elérem-e egy tetszőleges országból?

Vagy szűkíti-e valahogy földrajzilag az elérést a Netflix?


(Vagy az elérésre is értetted? Mert akkor köszi.)

2021. ápr. 11. 13:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs VPN-nem. Angolra állított Netflixnél sokszor látom lehetőségnek a spanyol szinkront és/vagy feliratot. Olasszal még nem nagyon találkoztam.
2021. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

(2. vagyok)

Úgy szűkítik a földrajzi elérést, ahogy mondtam. Nem vesznek meg minden létező szinkront és feliratot minden országban. Nyilván Spanyolországban televan az ilyenekkel a Netflix. Itt viszonylag ritka, mert itt az emberek többsége magyarul akarja nézni a dolgokat.

2021. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam főként angol, német, francia, spanyol, török és orosz nyelven mennek a filmek szinkronjai/felirata.

Németországból van előfizetésem és a magyar választék rendkívül kicsinyes.

Nem minden nyelven érhető el, csak az amit az adott film beállításánál felkínál.

2021. ápr. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!