Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés
Nagyon régen már megtaláltam, de most megint keresem mert elfelejtettem a címét. A lényeg, hogy minden gyerek megbetegedik a világon és egyszerre kapnak epilepsziát egy kórság miatt, aztán lekötözik őket, meg valahogy kiszabadulnak és egyszerre támadnak, az emberekre. Megeszik vagy csak megölik őket nemtudom már. A végén csak 1 csaj marad életben akit valamiért nem bántanak és egy házba költözik. Erről remélem valaki felismeri :)

2021. ápr. 13. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is megnézném. Írok ide, hátha valaki tudja a címét
2021. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sohasem ártok?
2021. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1997 azthiszem
2021. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nem az. Nem ilyesmi, szerintem még ilyen 2ezres évekbeli film. Talán 12 es vagy korábbi. Csak egy tipikus kisfiúra emlékszem, vele kezdődött, hogy habzott a szája és korházba vitték ott meg rengetek kisgyerek volt már a földön fekve a szüleik karjába mert már nem fértek a kórházba aztán egy időben mind elkezdett rohamot kapni, meg a szemük is elszíneződött mint egy zombinak, aztán lekötözték őket, és kamaszkorukba mint feltámadt és járni kezdtek nem ilyen zombik voltak mindent normálisan csináltak de attól nem voltak agyuknál... Ha jól emlékszem ez akkor jött be mikor betölltötték a 10.évüket vagy valami ilyen szám még kisgyerekként.
2021. ápr. 13. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet:

[link]

2021. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen a Pusztulás köszönöm!!! :D :D
2021. ápr. 13. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!