Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mennyi esélye...

Okos Gábor kérdése:

Szerintetek mennyi esélye lenne Mechagodzillának a "Burning" Godzilla ellen?

Figyelt kérdés

Éppen most néztem meg a Godzilla Vs Kongot, és felvetődött bennem ez a kérdés. Most függetlenül attól, hogy kinek mennyire tetszett/nem tetszett A Godzilla II - A szörnyek királya, szerintem a Végén Godzilla "Burning" formája kegyetlenül OP.

Szerintetek hogy alakulna egy harc közte, és Mechagodzilla között?

Illetve szerintetek csak akkor tudja használni azt a formát, ha rengeteg sugárzást szív be?



#Kong #Godzilla #Mechagodzilla #Burning Godzilla
2021. ápr. 13. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A burning formához szerintem mindenképp Mothra kell! Ugye az ő halálával változikát Godzi, és amikor burning módban azokat a lökéshullámokat küldi Ghidorára azokis Mothra szárnyat formáznak! Ők ketten valamilyenbszimbiozisban vannak, gondolom ez ehhez köthető!! Mechagodzilla valószínüleg sokat elbír, de őt elsősorban a "sima" Godzilla ellen készítették, szal nála valamivel ellenálóbb talán és erősebbek a támadásai,de kb ennyi!Burning Godzillának gyerekjáték volt Ghidorat porrá zúzni, aki olyan ellenálló volt, hogy mégaz Oxigén pusztítót sem érezte meg!Úgyhogy kétlem, hogy Mecha tovább bírta volna!!Olyankor még a masszív fém/vas/acél mittudomén milyen vázú épuletek is úgy olvadtakel a közelében mint fagyi a napon!És bár Mechagodzillát erősebbre tervezték Godzillánál; azért csak egy gép aminek megvannak a határai! Szóval szerintem semmi esélyesem lenne Burning Godzilla ellen!!
2021. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!