Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a halálos...

Mi a véleményetek a halálos iramban Tokiói Hajszáról ? Szerintetek is az lett a legjobb az egész szériából?

Figyelt kérdés
Sokan szidták és szidják a mai napig de szerintem az lett az egész széria legjobb darabja mert arról szólt amiről kell. Kocsik verseny drift és tokió a legjobb helyszín erre. A mai napig nem mutatott fel a széria olyan szép kocsit mint a narancs fekete rx hetes. Elment verekedős lövöldözős filmekbe a negyedik résztől az egész. Nem vagyok a friss részekért oda. Hiába hozzák a kilenccel vissza hant és a narancs fekete színt egy suprával ha nem a drift és a verseny lesz a fontos hanem a család verekedés lövöldözés. Hobbs shawról a véleményem hogy egy vicc a film. Tesztoszteron fertő az egész tele hülyeségekkel. Scifi lett ez az univerzum. Fizika halott !!

#film #verseny #Halálos iramban #drift #Tokió #Halálos iramban tokiói hajsza
2021. ápr. 18. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Pont ugyanannyira nem hozza az eredeti film hangulatát, mint a legújabb részek. De az újak legalább akciófilmként elmennek egy erős közepesnek.

A Tokio drift ellenben semmilyen szempontból nem tetszett. Sem a zenék, sem az autók, sem a drift a normál versenyek helyett, a főszereplő srác pedig különösen irritáló.

2021. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elfogadom a véleményedet, de én beuntam a 4-5-6-7-8 és hobbs shaw filmeken. Többszörös nekifutásnak sikerült őket végignéznem. A legutóbbi meg scifi lett de tényleg. Az lett a legrosszabb. Nem elysium zárt világ hasonlóságot szerettem volna látni.
2021. ápr. 18. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első rész volt a legjobb és a legértelmesebb. A Tókiói hajsza és a 4. rész elment. A többi nevetséges. Mikor az egyik rész trailer-ében megláttam a tankot akkor mondtam búcsút a franchise-nak. 10-12 évesen még élveztem volna, ma már nem.
2021. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kifejezetten tetszik a tokiói hajsza. Nem a CSALÁDról szól és mégis van mondanivalója, számomra egyáltalán nem lóg ki a sorból, de az, hogy visszahozzák Hant, miután teljesen egyértelműen felrobbant (vicc vicc vicc vicc vicc vicc vicc vicc vicc, nem lehet megmagyarázni, bármi is lesz a magyarázat, agymenés az egész) az rossz fényt vet a 3. filmre. :/ Végre meghalt egy fontos szereplő váratlanul. Megvolt a drámaisága és képesek elcseszni.

A tokiói hajszának volt egyébként a legtöbb mondanivalója. A kirekesztés, rasszizmus, az, hogy a pénz jó, se nem minden... Míg mostanában csak akcióorgia (és család) az egész széria.

Félreértés ne essék, én a Hobbs és Show kivételével ezeket is élveztem, de számomra a tokiói hajsza egy üdítő kivétel. Kilóg a sorból, de nem minőségileg.

2021. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Adom négyes ! A mondanivaló a nem semmi. Úgy mint a joker film (2019) sem ütött volna akkorát,hogy ha a mondanivaló nincs meg !
2021. ápr. 18. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt valamelyiknap olvastam és szerintem van benne igazság

[link]

2021. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én azzal a komizóval tudok egyetérteni akinek 8 like ot ért a komija !!!
2021. ápr. 18. 23:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett az összes és nagyon várom már az újat
2021. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!