Dean homofób?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 11:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, van esély, hogy összejön Castiellel a Mennyben
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem hinném hogy homofób, de ebből nem következik hogy vonzódna a férfiakhoz.

Szerintem ő inkább mint családtag tekint Castielre.

2021. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Miért lenne az? Dean biszex, még akkor is, ha ez nem annyira nyilvánvaló egyeseknek. Viszont ő olyan, hogy tartania kell a külső szemlélő számára a hetero, macsó férfi szerepét.

Sajnos az írók nem merték meglépni, hogy összejöjjön Cassel, még a sorozat végére sem, csak ennyi az, amit kaptunk, hogy Castiel szerelmet vallott neki.

2021. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Dean "én is téged, Cas"-szel válaszolt az eredeti verzióban Castiel szerelmi vallomására, úgyhogy...


Az angol megjelenésből ki lett vágva, de mivel a szinkronstúdiók más országokban még az eredeti hanganyag alapján dolgoztak, spanyolul, franciául és németül is benne maradt a vallomás viszonzása.

2021. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3-as: sajnos rosszul tudod - és ezt Misha Collins (Castiel) is megerősítette nem is egy videóinterjúban, cikkekben -, hogy az eredeti angol szövegben annyi volt: Ne tedd ezt, Cas! Az "Én is téged, Cas" verzió - SAJNOS - csak egy spanyol nyelvű fordító magán akciója volt. Mondom ezt Destiel shipperkét.

Az, hogy továbbiakban a francia, és német feliratok, vagy szinkronok mit mondtak, arról nincs infóm, de az eredeti filmet láttam akkor, amikor leadták. Azt viszont nem tudom, hogy közben az eredeti, angol hangon-szövegen módosítottak-e bármi mást rajta.

2021. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Azért ne higgy az interjúknak, mert konkrétan NDA alatt vannak a színészek, és a CW teszi ezzel kapcsolatban a szájukba a szavakat.
2021. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5:

Értem, de mindegy mi a szöveg, amikor leadták, akkor az volt, amit írtam.

Hallottam az angol szöveget, és nehéz másnak érteni, mint amit mondtak. Én emiatt haragudtam is rájuk, hogy még az utolsó percben is tagadják a kapcsolatot Dean és Cas között, és állandóan azt hangoztatták, hogy testvérként tekint Dean Casre. Ezzel a véleményemmel nem vagyok egyedül, hanem hozzám hasonlóan számtalan, angolul beszélő Destiel shipper is.

Nem mondták ki - pedig akkor elviekben már nem is a CW hatása alatt voltak, mert a logó is más lett a leadott utolsó pár részben, mintha egy kisebb csatorna kapta volna a jogokat -, de sejtettük is, hogy ha megkapjuk a várva várt jelenetünk, csak ennyi lesz. Hálás vagyok még ennyiért is Bob Berens-nek, aki a 15 x 18-as részt írta.

2021. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!