Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A miraculous Shanghai special...

A miraculous Shanghai special mikor lesz kint magyar felirattal?

Figyelt kérdés
Láttam hogy már pl tiktokon fent van az egész szóval akkor már kijött de magyar felirattal sehol sem találom.

2021. ápr. 23. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Amikor egy magyar fordítónak kedve lesz feliratot készíteni hozzá. Ne türelmetlenkedj. A feliratozás ingyenmunka, örülj, hogy egyáltalán van, aki csinálja.
2021. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat én nem úgy értettem. Nem türelmetlenkedem csak azért kérdeztem, mert nem tudtam, hogy van e valami oka annak, hogy nem rakják ki(pl szerzői jogok meg ilyesmik amikhez én nem értek) vagy csak egyszerűen béna vagyok és nem találom sehol. Pl emlékszem,hogy a new yorkos reszt sem lehetett akkor felrakni youtube ra ezért a googledriveon lehetett csak megnézni. Nagyon szeretem a fordítókat és hálás vagyok nekik mert nekem nincs elég nyelvtudásom és a magyar szinkronnak pedig.... huuu jó sok idő kell szóval tényleg nagyon hálás vagyok a fordítóknak csak nem tudtam, hogy most azért nem rakják ki mert nem lehet vagy mert meg nincs kész.
2021. ápr. 23. 18:10
 3/5 anonim válasza:

heloo

már feltöltötték két részben😻 itt a link: [link]

2021. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Elvileg magyar szinkronnal 2021. május 29.-én 17:30kor fogja közvetíteni a premierjét a Disney Channel. Addig is egy előzetes: [link]
2021. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😍
2021. máj. 14. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!