Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc Harry Potter...

Ki a kedvenc Harry Potter szereplőtök? Miért pont ő?

Figyelt kérdés
Nekem Ron, mindig is ő volt.
2021. ápr. 25. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hermione
2021. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Ginny Weasley! :D


Nevetséges módon akár azzal is indokolhatnám, amit a történet szerint Harry is mondott: Okos, vicces, csinos, de komolyra fordítva nem tudom igazán megindokolni, egyszerűen volt valami a karakterében, ami nagyon megfogott már akkor, amikor még a filmeket nem is láttam, csak a könyveket olvastam.

2021. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Nekem több is van.


Voldemort és maga Harry (őket talán nem kell megmagyarázni miért :) )


Neville: csetlő-botló gyerekből a Roxfort egyik vezető hőse lett, és szembeszállt Voldemorttal közvetlenül, melynek eredménye az utolsó horcrux pusztulása lett. Meg a barátsága Harryvel. Egy olyan barát, aki lényegében ugyanazt élte át, meg Harry, ahogy támogatta (ez a filmben jobban tetszett nekem). Az ilyen ,,sorstársszerű" barátságok a kedvenceim.


Draco: igazából az ősei és legfőképp apja ellentéte, csak rá lett erőltetve a viselkedésük, mert ebben nőtt fel. A Halál Ereklyéi sokat ad a karakteréhez, főleg a film. Meg még tudom, hihetetlen, de Az elátkozott gyermek is, hogy végleg Harry és ő igazi barátok lesznek.


Ginny, ugyanazért, amit a második válaszoló is leírt, plusz megint csak Az elátkozott gyermek ad hozzá nekem.


Sipor, ami megjavuláson átment A Halál Ereklyéi alatt.


Dobby: a filmekben vicces volt, a könyvekben meg jobban megismerhettük őt.


Dumbledore, mert annak ellenére, hogy a legnagyobb mágus, képes volt elismerni a saját súlyos hibáit, és valamennyire helyrehozni azokat.


Grindelwald: amit az új filmek adtak hozzá.

2021. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Ginny: Már leírták miért

Hermione: okos, egész jól néz ki és csak úgy megfogott a karakter

2021. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem Remus Lupin mert szerintem ő nagyon bölcs vagy ilyesmi és kedvesen bánik harryvel meg a gyerekeket is figyelembe veszi hogy nekik mi lenne jó.
2021. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lupin, Sirius és McGalagony
2021. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Python professzor
2021. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!