Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Náltok miért pont az a legjobb...

Náltok miért pont az a legjobb sorozat, amelyik a legjobb?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 19:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Igaz történeten alapul a kedvenc sorozatom, a túlélők elbeszélései alapján íródott egy könyv ami a sorozat alapja. Különleges emberek voltak akik akkor éltek amikor a világ másodszor is hadban állt. Tudták, hogy csak magukra és a mellettük állóban bízhatnak, akiért az életüket is feláldoznák mert pontosan tudták, hogy a mellettük álló ember ugyanezt tenné gondolkodás nélkül. Ezért egy sokkal veszélyesebb feladatkörre jelentkeztek, ahol keményebbek voltak az elvárások, sokan jelentkeztek de csak a legjobbak maradtak meg. Akit a jelentkezéskor utasítottak el, előfordult, hogy öngyilkos lett. Szégyennek élte meg a kudarcot. Más világ volt akkor. Akiket felvettek nem csak egyszerűen társak, testvérek voltak, még ha vér szerint nem kötődtek egymáshoz, akkor is. Életreszóló barátságok köttettek, tevékenységük során szinte kizárólag csak pusztítottak, hogy utána, mikor szolgálataikra már nem volt szükség kivétel nélkül olyan munkát vállaljanak amivel létrehoznak valamit. A sorozat részein egy különleges utazásba nyerünk betekintést, egy apró szeletet kapunk abból, amit ők átéltek.
2021. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Na kiváncsi vagyok az én sorozatomat ki találja el. :D


Minden szereplő a szívemhez nőtt. Tényleg nehezen tudok egy olyan szereplőt is mondani, akit utáltam volna. Minden karakternek voltak rossz időszakai, midegyik követett el hibákat, meg hozott meg döntéseket, amikkel nem értettem mindig egyett, voltak időszakok amikor egy-egy szereplőt nagyon nem bírtam, nem volt szimpatikus a viselkedése, de ez a legtöbb karakternél csak átmeneti volt, és idővel mindenki újra normális lett. Imádtam a karakterek kapcsolatait, hogy mindig ott vannak egymásnak, számíthatnak egymásra, úgy éreztem, hogy én is szívesen tartoznék egy ilyen családba. Tetszett, hogy lehetett rajta sírni meg nevetni is, jól megoldották. Én nagyjából minden évadot élveztem, de az első évadok voltak a kedvenceim, akkor a feelingje is jobban tetszett, aztán a 4.évad környékén hatalmas fordulatott vett, és vígjátékból inkább drámába váltott. De nekem tetszett ez is, hogy komolyabb témákat is feszegetett, nem csak mindig a poénkodás volt. Meg való életbeli problémákat mutat be, amik nem csak a sorozatban, hanem a valóságban is léteznek egy társadalmon belül. Nekem örök kedvenc marad, bármikor visszanézem, ha erőre van szükségem az élethez. :D

2021. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Az én kedvencem nagyon elnyerte a tetszésemet, mert amúgy nem szeretem azt a világot amibe játszódik, sosem érdekelt igazán, filmeket láttam ebből a világból, de annyira egyik se kötött le. Ellenben ezzel, a sorozat egyből megvett és egyből beleszerettem. Imádom az atmoszféráját, olyan borzongós, nyomasztó, meg sötét az egész világa, de jól áll neki. Mindegyik karakter egy igazi egyéniség, de tényleg nincs olyan karakter aki uncsi lenne, mert mindegyiknek megvan a maga kisugárzása, meg személyisége. Ez az a sorozat amiben a gonoszakat jobban szeretik/szerették a nézők, mint a jókat. A jók nekem sokszor unalmasak voltak, de a gonosz szereplők minde gytől egyig profik voltak és vitték a hátukon az egész sorozatot. Sajnos voltak benne olyan gonosz karakterek, akik nem kaptak túl sok szerepet, csak pár rész erejéig szerepeltek, pedig még sokat ki lehetett volna belőlük hozni, és közönségkedvencek voltak. A sorozat nagyon jól bánt a humorral és az elvont, félelmetesebb dolgokkal is egyszerre. Ez megszerettette velem ezt a világot, amiben játszódik, mert előtte nagyon nem érdekelt. :D

Na ki tudja mi ez? :)

2021. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

12: Nem láttam, de a Jóbarátok az? :) Mint vígjáték ezt szokták a legtöbben kedvencnek mondani


13: Annyi segítséget kérhetünk, hogy jelenleg futó sorozatról van szó, vagy már befejeződött? :)

2021. ápr. 26. 20:57
 15/28 anonim ***** válasza:

Nah valaki hátha az enyémet is kitalálja... :D


- nagyon durván váratlan fordulatok, kicsit sem kiszámítható, mindig tud újat mutatni


- karakterek fantasztikusak, életszerűek


- a színészi játék bámulatos, nagyon átadja a karaktereket


- a CGI is rohadt szép, epikusak a harcok


- a karakterek dumái. na az mindent visz. pár helyen szabályosan lefordultam a székről a röhögéstől


- egyszerre borzasztó erős társadalomkritika, és groteszk sötét humor


- nem fél meglépni dolgokat, tehát nem egy ilyen "mindenkinektetszeniakarok" sorozat


Kíváncsi vagyok valaki kitalálja-e :D

2021. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
14-es, (13-as vagyok) már befejeződött sajna. Egy sokak által ismert univerzumban játszódik. Na? Van valakinek bármi tippje?
2021. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ja és sokak szerint plusszban olyan helyszínelők feelingje van. (előző voltam, és a 13-as) :)
2021. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
11-es, esetleg az Elit alakulat? (1-es voltam)
2021. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

(szintén 1-es vagyok)


Gondolkoztam a 13-as válaszon. Addig eljutottam, hogy MCU sorozat. Legalábbis erős a gyanúm rá. Talán Daredevil?!

2021. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
15: Black Mirror?
2021. ápr. 26. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!