Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Várhatóan lesz bosszúállók 5?

Várhatóan lesz bosszúállók 5?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 27. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bosszúállókat kétlem, hogy lesz (habár ki tudja, én örülnék), viszont a következő években sok Marvel karakter kap saját filmet/sorozatot
2021. ápr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam h Kevin Fegie már említette h lesz de nem a 4.fázisban. És nem ebben a formában. Itt a cikk írója a Young Avengerst és a Dark Avengerst hozta fel példának.
2021. ápr. 27. 00:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy az alap bosszúállók közül 6-ból négy már nincs (Tony halott, Natasha halott, Steve megöregedett, Clint pedig visszavonult) így erősen kétlem. Ha lesz is annak nem Bosszúállók lesz a címe.
2021. ápr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Végérvényben Wanda és Pókember is bosszúlló. És amilyen gonoszok jönnek, nem lesz ide elég egy sima ügynök kaliberű ellenálló
2021. ápr. 27. 00:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen gonoszok jönnek? Én nagyon szeretem az MCU-t, de amondó vagyok a Végjátékkal le kellett volna zárni, most már eléggé ordít róla az ötlettelenség és hogy csak a profit miatt csinálják. Szépen tönkre lesz téve ez is mint a Star Wars, Jurassic Park meg a többi jó franchise.
2021. ápr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyébként szerintem az is érdekes lezarás lehetett volna ha a bosszúállók 3-nál fejezik be.

És akkor évekig gondolkodhatnának az emberek h miiii.

A már kijött WandaVision nekem nagyon tetszett, a sólyom és a tél katonája is jó és a loki is ígéretes.

Persze h a pénz miatt csinálják de hát mit vártunk.


Ha a végjátéknál fejezték volna be akkor rengeteg szál hihetetlen lezáratlan maradt volna.

2021. ápr. 27. 01:03
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

#6 A Végjátéknál pont hogy egy szál se maradt volna lezáratlan, mindenki kapott befejezést, a főgonosz vesztett, volt aki meghalt, mások visszatértek a családjukhoz satöbbi.

Az új sorozatok nekem érdektelenek, a WandaVision kínszenvedés, a Falcon sima krimisorozat, Loki meg meghalt, fanservice az egész azzal hogy feltámasztják, izzadságszagú nagyon. Én tartom azt hogy a Végjátékkal le kellett volna zárni az egészet.

2021. ápr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyébként igazad van.

Én még azért kivárom h mit hoznak össze majd a pókember 3 - doctor strange 2 dologból mert az tűnik a legérdekesebb bejelentett filmeknek

2021. ápr. 27. 01:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam Pókember meg Doctor Strange nagyon nem illik össze, hét teljesen eltérő karakter. Meg (lehet ezzel nem leszek népszerű) de nekem ez a Pókember nem annyira jó, a Tobey Maguire féle jobb volt sokkal. Ez a srác nekem hiteltelen, ripacs, olykor már idegesítő.

Én őszintén szólva a Fekete Özvegyet várom csak a következő filmekből (amit amúgy már akkor vártam mikor még csak pletyka volt), meg a Marvel kapitány 2-t, de azt is csak a csaj miatt. A többi film annyira nem izgat, valahogy nem látom a potenciált egyikben sem. A jó karaktereket kiírták, és még így is túl sokan maradtak.

2021. ápr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én kifejezetten oda vagyok Tom Hollandért, ami köszönhető annak h kb akkor születtem amikor kijött a Tobay Maguire féle pókember és utána se hallotam róla még hírből se kb 12 évig.

Egyébként nem tudom h hallál e róla de készül az amerika kapitány 4

2021. ápr. 27. 01:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!