Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tették ezt Thorral a...

Miért tették ezt Thorral a filmrendezők?

Figyelt kérdés
Sziasztok ugye végignéztem a bosszúállók és a Thor filmeket, nagyon tetszettek tényleg szinte a kedvenceim. De nem értem hogy a Thor szálat miért kellett enyire elbaszni? Most nézzük meg nekem nagyon tetszetttek a filmek meg azis, hogy a Rangnarök végére úgy tekinthetett újra Lokira mint igazi jó testvérére erre aztis megölik (megint, csak ezúttal végleg) Ha megnézzük Thornak nem maradt senkije és semmilye. Meghalt az apja az anyja a testvére a barátja az otthona a népe egy része a végén meg arról is lemond és még csaja se marad szó szerint nem marad semmilye. ÉS azért mégis csak egy "Isten" szóval nem értem miért pont vele kellet így kibaszni mikor ő tett a legtöbbet a hazájáért a népéért a szeretteiért. Ez úgy néz ki mintha Thor rosszul csinálta volna az egészet pedig nem mintha az ő keze által romlott volna el az egész mikor nem pedig ő tett a legtöbbet. Jobbat érdemelt volna szerintem ahelyett h kinyírnak mindenkit és egy jó, becsületes, erős személyiségnek nem marad semilye szerintem ezt a szálat elrontották nagyon, szerintem más keze által kellett volna ilyen "csúfosan" véget érnie az egésznek ha már ennyire ki akarták nyírni a Thor szálat. Szóval ennyi csak nem értem a rendezőknek mivolt ezzel a céljuk a vége nem tetszett pedig amugy imádom a filmeket.

2021. ápr. 14. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

SEMMILYE...


A valóságban, ha jót cselekszel, akkor mindig a jót kapod vissza? Nem.

Ha meg mással "csesznek ki" akkor pedig az lenne a kérdés, hogy miért vele csesztek ki?!


Ez nem kicseszés, de ha minden happy maradna, nem lenne súlya a filmeknek.

2021. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ooh elég nagy súlya volt pl a bosszúállókban mikor tony meghalt. A Thorban hogy úgy mondjam a legnagyobb sulykot vetették el
2021. ápr. 18. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Ok.
2021. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!