Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Netflix...

Melyik a kedvenc Netflix sorozatod? Nincs ötletem, hogy mit nézzek.

Figyelt kérdés

Amik nagyon tetszettek: Money heist, Elite, Stranger things, Queen's gambit, Lupin, Bridgerton, Baby, Who killed Sara..

Néznék valami újat, de már semmi ötletem nincs :)


2021. ápr. 27. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Atypical, Sex education, Castlevania.

Én ezeket szerettem még, remélem neked is bejön valamelyik.

2021. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
narcos
2021. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Árnyék és Csont

Cursed - Átkozott

Sabrina hátborzongató kalandjai

Outlander

Egyszer volt hol nem volt

Kulcs a zárját

Witcher

2021. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Árnyék és csont, The Witcher
2021. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom kérdező, hogy egy az ízlésünk, szóval mondom hogy én miket szeretek még:

-Insatiable, nagyon furi hangulata van, de mégis van benne amiért mindig tovább nézed :D

-The end of the f*cking world (vigyázat, ez pusztítja a lelked)

-The A list, nagy kedvenc, elmejátékos

-PRISON BREAK ez kedvenc sorozatom, van hogy egy nap vagy 6ot is megnezek belőle, abbahagyhatatlan, egy percig sem unod, csodálatos sorozat!!

-A társadalom, figyelj, nem is tudom hogy mit mondjak róla, mert nagyon nyomasztó és érdekes hangulata van, egy résznél többet nem szeretek belőle nézni, egyrészt mert meg lehet unni, másrészt meg a hangulata nagyon bekanalaz, most egy kicsit szüneteltetem mert találtam nála jobbat de lehet végignézem majd valamikor

-Blacklist ha szereted a krimit

-Mindhunter, szintén krimi

-Riválisok, 3szor lattam, nagyon komoly hangulató, züllő és szr helyzetbe kerülő szurkoló lányokról szól

Most ennyi jutott eszembe, remélem tetszeni fognak :)

2021. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha nem ragaszkodsz a netflixhez, ajánlom a trónok harcát, mozicsillagon tudod nézni, másik hatalmas kedvencem, bar 18as, van benne pár sz*x és erőszak jelenet, szóval csak akkor nézd ha bírod/szereted az ilyet, valamint a gyilkos lelkek krimit, sorozat eu-n tudod nézni az első evadot, a másodikat mozicsillagon
2021. ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
13 okom volt:)
2021. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Better Call Saul
2021. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!