Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc sorozatotokból...

Mi a kedvenc sorozatotokból az a rész ami a legkevésbé tetszett?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Buffyból az 5. évad 15. rész, egy olyan komoly, áll-leesős befejezéshez egyáltalán nem passzolt az epizód idióta, szexrobot-geek románc cringe sztorija. Az adott rész sztorija és a záró jelenet annyira elüt egymástól, hogy teljesen kizökkent. Elismerem, hogy tényleg nem számítunk a végére a hülye sztori miatt, de nem ebbe a részbe kellett volna rakni ezt a bizonyos eseményt.
2020. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
AoT, amikor Sasha-nak izzani kezd a szeme...
2020. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nehéz, mert két irányból is meg lehet közelíteni a kérdést és nem tudom melyikre gondolsz. Arra, ami azért nem tetszett, mert szerintem rossz volt (rosszul lett megírva, nem volt elég ötletes)

Vagy arra, ami izgalmas jelenet volt, de nem tetszett maga az, ami történt. Pl, ha megölnek egy karaktert, akit kedvelek, az nyilván nem tetszik, de ha ez úgy a sztori része, hogy hozzáad a sorozathoz, akkor tetszik. Pl Trónok harcában (spoiler) megölték az első évadban Ned Starkot, az durva volt és sajnáltam a karaktert, mert kedveltem, de egyszerre rohadt "jó" is volt, mert hozzáadott a sorozathoz. Ettől (is) lett igazán kiszámíthatatlan a következő évadokra. Bárki meghalhatott.


Amúgy a Lost a kedvenc sorozatom. Ha utóbbira gondolsz a kérdés alatt, akkor azt a jelenetet írnám, (spoiler) amikor Michael megöli Libbyt és Ana Luciát.

Ha előbbire gondolsz, akkor azt írnám, amikor a fekete ruhás férfi, amikor már Locke alakjában van, befolyásolja Desmondot és ő teljesen megnyugszik és engedelmeskedik neki. Jobban tetszett volna, ha ellenáll.

2020. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Rém rendes családból azok a részek, mikor Peg nem volt. A való életben terhes volt (és azt hiszem el is vetélt szegény).


2 pasi meg 1 kicsiből a Charlie nélküli évadok.

2020. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
South Park: a 19. évadtól kezdődően az egész sorozat.
2020. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Trónok Harca, igazából a 3. rész felig még fogjuk rá hogy tetszett, onnantól már nem.
2020. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a pozitív élményekkel foglalkozom, ilyen legrosszabb listákat nem vezetek. ami nem tetszik, azt igyekszem elefelejteni.
2020. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elnézést Teréz anya
2020. dec. 2. 21:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Vámpírnaplók befejezése... Az egész olyan értelmetlen

Stefan meghal az esküvő után, Elena az utolsó 5percre jön vissza, Enzo is az utolsó részekben meghal... és Elena és Damon kapcsolatáról semmi csak egy utópikus befejezés...

2020. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

RWBY 7.évad 12.rész. Volt benne egy karakter, akit bírtam, de ebben az epizódban rendkívül felcseszett.

(Nem baj, hogy egy egész város meg fog halni, vagy hogy egy sorozatgyilkos mászkál szabadon, én az egyik legjobb barátom ellen fogok harcolni, mert a diktátor főnököm azt mondta.)

2020. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!