Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan ötleted, amiből jó...

Van olyan ötleted, amiből jó horror filmet/sztorit lehetne csinálni/írni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor elmeséled? Kíváncsi vagyok, hogy akik kedvelik a horrort, ti milyet alkoltnátok a műfajban.

2021. ápr. 28. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van. De nem fogom névtelenül felrakni ide, hogy aztán bárki ellophassa.
2021. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Privárban esetleg? De ha féltek, hogy ellopom, akkor megértem.
2021. ápr. 28. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A jó ötleteimet én sem merem leírni, de amit nem tartok annyira jónak azt leírhatom.


Az én horrorsztorim egy kicsit talán gyilkos központú, sok utalással más horrorokra, főleg a Pszichora vagy A bárányok hallgatnakra.

Egy sorozatgyilkosról, aki öl...hát nem igazán gondolkodtam azon, hogy kiket még. A lényeg, hogy egy bizonyos bűntett után változtat az áldozattípusán, aminek a nyomozók nem egészen értik az okát. A módszerek ugyanazok maradnak, de változik az, hogy kit választ ki.

A mintaváltás oka a háttérben az lenne, hogy az eredeti sorozatgyilkos meghalt és a helyét a lánytestvére vette át, aki már transz férfi és a bátyjaként éli az életét, beleértve azt is, hogy ő egy sorozatgyilkos. A szüleik mindig a fiút bálványozták, a lány pedig erre a tökéletes életre vágyik, ami csak úgy valósulhat meg, hogy a testvérévé változik teljesen.

Viszont ahogy egyik másolat, ez sem lesz tökéletes.


De ilyen dolgok gyakran eszembe jutnak. Ez konkrétan arról, hogy sétáltam az utcánkban és a szomszéd kerti csapja szivárgott, senki nem vette észre, én meg elképzeltem, hogy már rég megölte őket valaki és továbbgondoltam, hogy ennek mi az oka. xD

Lehet kicsit beteg, de folyton agyalok ilyen sztorikon.

2021. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljes forgatókönyvet nyilván nem írok ide (ha lenne olyan kaliberű akkor nem ide írnám, hanem eladnám Hollywoodnak), de pl. egy normális Csernobili horror az szerintem ütős lenne (tudom hogy van már olyan, de szerintem borzasztó gyenge, pedig lenne a témában potenciál).
2021. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy teljesen átlagos emberről szólna, aki jár a munkahelyére (mondjuk újságiró) és hirtelen észreveszi, hogy mindenki furcsán viselkedik körülette, nem mindig válaszolnak, furcsa kérdéseket tesznek fel. Pár nap múlva észrevesz furcsa fémtárgyakat fiókokban, szemetesben, aztán rájön, hogy mindenkit telepatikusan irányítanak földönkivűliek.


Nem tudom, hogy folytatódna, de jól megcsinálják filmben (nem kell látszódjanak az ufók) és mondjuk álomszerű jelenetekkel, akkor elég ijesztő lenne.

2021. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2021. máj. 8. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!