Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok, várhatóan...

Mit gondoltok, várhatóan csinálnak majd egy 9. részt is a Fűrész horror-sorozathoz?

Figyelt kérdés
Ez a történet személy szerint már unalmas, de a keret, az ilyenfajta szadista igazságszolgáltatás jó, ez alapján önálló filmeket azért lehetne csinálni.

2019. jan. 12. 17:10
 1/1 D. Brasco válasza:
Nagyon remelem hogy nem.....rajongtam azert a sorozatért de azt be kell látni,hogy a történet írók fantáziája kb a 3.-4.részre elfogyott!Utána már csak egy vontatott logikai bukfencek egész sorát felvonultató erőltetett,egyre inkább csak egy húzzunk le róla még egy bőrt tipusu mozivá vált az egesz!A 7. részben meg kb le is zárták az egesz történetet!Ezert is nem kicsit lepődtem meg mikor kijött a 8.rész es őszintén kár volt megnéznem!Annyira béna és amatőr az egesz hogy borzasztó......ha önálló filmnek veszem akkor is max valami rossz zsé kategóriás horrornak talán elmenne,ha meg mint a nagy fűrész sorozat újabb része akkor meg egyszerűen tragédia!És az a legdurvabb hogy 10év kihagyás után ennyit tudtak kiizzadni magukból a rendezők.......szégyen az egész!Szerintem még ha csinálnának egy 9.részt is az maga lenne a kabaré és nem hiszem hogy lenne ember aki még megnézné!
2019. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!