Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha a doktor nő lesz és azelőtt...

Kartnyák GáborMartin kérdése:

Ha a doktor nő lesz és azelőtt mindig férfi volt akkor a nőkhöz vagy a férfiakhoz vonzódik?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 00:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
A kábszi káros!
2021. ápr. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez még a vicc részlegbe is gyenge.
2021. ápr. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár igazából visszaszívom, nem teljesen hüyleség, csak ugye egyedül a kulcsszavakból derül ki, hogy a Ki vagy Doki?-ról szól a kérdés.
2021. ápr. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én ezt komolyan kérdézem ha Doctor nő lesz akkor most a férfiakhoz vagy a nőkhöz vonzódik a Doctor who ban?
2021. ápr. 29. 01:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó, nekem is csak abból esett le, hogy a Tardis ott a kulcsszavak között, így azért tényleg szerintem sokan egy " szóviccnek " nézik.


Amúgy szerintem marad ugyanúgy hetero.

2021. ápr. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Heavenly Host 77 ***** válasza:
81%
Szerintem marad hetero
2021. ápr. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem lesz nő. Matt Smith után semmi sem kánon és az ő korszakában is van bőben retconozni való. A sorozat népszerűsége romokban, a nézőszám évadról évadra, részről részre esik. Majd ha elérik a pontot, ahol elkaszálják és egyszer majd újabb 10-15 év múlva előveszik remélhetőleg ezt meg is teszik.
2021. ápr. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Bármi lehetséges.


Az is lehet, hogy eddig pl biszex volt, csak mi nem tudtuk. :D

Mondjuk az lenne a legegyszerűbb eset.

2021. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ez is változik minden regenerációval, de a klasszikus érában alapvetően heteroszexuálisak voltak, esetleg aszexuálisak, amikor semmilyen érdeklődést nem mutattak.


Most utánaolvastam, hogy mások mit gondolnak és elég népszerű volt az, hogy demiszexuális, vagyis csak olyan iránt érez szexuális vágyat, aki iránt mélyebb érzelmei (szerelem) is vannak. Ha belegondolsz, van benne valami, mert tényleg csak azokkal volt több (Rose, River) akik tényleg fontosak voltak az adott Doktornak, más esetben inkább kínosan reagálnak, de ez is Doktor függő. A tizenharmadik Doktor (aki nő, ha lemaradtál volna) senki iránt nem mutatott romantikus vagy szexuális érdeklődést, szóval lehet ő megint inkább aszexuális.


Alapvetően szerintem inkább heteroszexuális, de mivel valószínűleg idegenekkel is volt dolga (és szerintem a faj felette van a nemnek), inkább demiszexuális lesz.

2021. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

7-es, az azért ugye megvan, hogy a jelenlegi Doktor NŐ? Kissé le vagy maradva :D


Kérdező: hetero marad ugyanúgy, de igazából a Tizedik+Rose óta nem volt Doktor+segítő romantikus szál a sorozatban.

2021. ápr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!