Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok ahoz h a galaxis...

Mit szóltok ahoz h a galaxis őrzői 3 lesz az utolsó önálló galaxis őrzői film?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt mint hogy a Vasember 3 volt az utolsó önálló Vasember film vagy azt hogy valószínüleg a No way home lesz az utolsó önálló Pòkember film. Semmit. Nem mehet a Marvelnél sem 20 meg 30 évig ugyan az és attól még lehet hogy látjuk a karaktereket filmben csak nem a sajátjukban. A legtöbb szuperhösnek (ugye a Galaxis örzöi csapat de solo filmként kezeljük) csak 3 filmet ad mert ennyit lehet belöle kihozni. Bár ugye Thor most kap egy 4. filmet, Feketeözvegynek meg valòszínü csak ez az egy marad, szòval vannak kivételek.
2021. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én nagyon megkedveltem a Galaxis Őrzői csapatot, de tényleg fel kell a készítőknek mérnie, hogy mennyi filmet lehet úgy kihozni a szálból, hogy ne legyen unalmas, ne ismétlődjön...Ettől függetlenül szerintem a karakterek még más filmekben felbukkannak majd, úgy, ahogy a Végjátékban Thor is szorosabb kapcsolatba lép az Őrzőkkel.
2021. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!