Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csillagok háborújából melyik...

Csillagok háborújából melyik rész az, ami a legkisebbeknek is való?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legelső (Baljós árnyak) rész
2021. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Az, jar jart nekik találták ki.
2021. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem hiszem hogy Darth Maul jelenléte szép álmokat kölcsönözne a "legkisebbeknek", de nyilván kérdés, hogy most melyik korosztályról beszélünk. Ilyen 3-5 éveseknek szerintem nem az előzménytrilógiából kéne választani. A régiben is vannak érdekes lények, de szerintem kevésbé rémisztőek, onnan bármelyiket tudom ajánlani. Illetve ha mindenképp a csillagok háborúját szeretné a kicsi nézni, van több animációs Star Wars sorozat, mint például a Clone Wars, a Rebels vagy a Forces of Destiny.
2021. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kronológiailag akarsz menni akkor a Resistance nevű animációs sorozat a legbefogadhatóbb a szériában. Aztán a Rebels. Szintén animációs sorozat. Majd a Klonok Háboruja (animációs). Es majd ha nagyobb lesz akkor nézhetné a filmeket is. De 10-12 éves kor alatt egyik filmet sem ajánlanám.
2021. márc. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Az ewokokat is nekik találták ki.

2021. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Új reményt simán megnézheti
2021. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
van olyasmi animációs sci-fi gyerekeknek, amiben nincs háború?
2021. márc. 30. 19:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Wall-E
2021. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Azért Jabba palotája cakompakk a 6. részből, vagy a Wampa az 6.-nek rögtön az elején szintén nem lesznek jó hatással egy 4-5 éves gyerekre. Szerintem a filmeket egyiket se nézze amíg legalább 10-12 éves nincs. A Klónok háborúját a közvélekedéssel ellentétben még annyira sem javaslom, tipikusan azt hiszi aki nem látta hogy csak mert animációs a kicsiknek is való, elárulom rohadtul nem, sokkal durvább dolgok vannak benne mint a filmekben, lefejezések, emberevő szörnyetegek, rabszolgakereskedelem, ártatlanok lemészárlása, csomó klón hal meg brutálisabbnál brutálisabb módokon (fej levágás, élve beolvasztás, szörny megcsócsálja őket, lézerajtó kettévágja, meg sorolhatnám), túszdráma, fekete mágia, zombik, minden mi szem szájnak ingere, némelyik epizód kis túlzással a horrorfilm kategória. Azt semmiképpen ne nézze gyerek 13-14 alatt. A Lázadók az már inkább elfogadható gyerekeknek, de én is a Resistance-t és a Forces of Destinyt javaslom, ami felnőttként mindkettő borzalmas, de pont azért mert egy 3 éves szintjéhez vannak belőve, azokban nem hullanak a fejek.
2021. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
*Wampa az 5. elején, elnézést.
2021. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!