Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen az Inni és élni hagyni...

Milyen az Inni és élni hagyni cimű sorozat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 22:51
 1/5 anonim válasza:
én szeretem :D a 3.évad szerintem gagyi, de a többi jó
2010. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én még csak az első 2 részt láttam(axn-en),a barátnőm áradozott róla,hát nem tudom....

nekem az első 2 rész alapján elég "nyögvenyelős",de a héten adok még neki egy esélyt:)

A vámpírnaplók eseménydúsabb(ha nézed)

2010. aug. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az első évad valami borzalom, na jó nem olyan szörnyű, de a 2. évadhoz képest nem jó, viszont a 2. évad az valami elképesztő, nekem nagyon tetszett

3. évadot meg lehet nézni valahol? 2. évadot sikerült neten megnéznem

2010. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én már a kezdetektől néztem az HBO műsorán is! Az elején elég neccesen indult de két három rész után beleszerettem a sorozatba!:) Most a 3. évadot nézem az amerikai HBO-n! A hiedelmekkel ellentétben nem "gagyibb" mint az előző kettő sőt....most végre fény derül a főhősnő Sookie mivoltjára, és ez az évad inkább a karakterek jellemeire teszi a hangsúlyt, most nincs gonosz hatalmasság aki fenyegeti az emberiség jövőjét...XD most inkább lazább...nah jó azért ott van a király Russel Edington

aki egy nagyszerű karakter a múlt heti részben nagyot alakított:) a kedvencem!:) nah jó (Anna Paqouin) miatt nézem..:) Bomba jó csaj! egyszerű de mégis egy csoda:) nah jó asszem nagyon jól teszed ha megnézed ! király kis sori! de a TVD a legeslegnagyobb a világon:)

2010. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!

Szerintem ez az egyik legjobb sorozat, nagyon magával tud ragadni. Ha össze kéne hasonlítanom akkor azt mondanám, hogy olyan mint az alkonyat, csak éppen felnőtt változatban, nagyobb szerepet kap a kendőzetlen erotika és a nyers erő is szóval fantasztikus!!! Nagyon szeretem, de lehet még ennél is jobb, ugyanis az egészet egy könyvsorozat alapján forgatták és én úgy vélem, hogy a könyvek egy hajszálnyival jobbak :S

Ha szeretsz olvasni ( vagy bárki aki válaszol) akkor szívesen megkeresem a linket ahonnan mind a 9!!! könyv letölthető.És ami a legjobb nemcsak ennyi lesz, a 10. könyv már megjelent angolul, de az írónő 15 könyv körül tervezi befejezni. Nagyon szeretem mind a könyveket, mind a sorozatot, mert nagyon energikus és akciókban bővelkedő, azonban szerepet kapnak benne néha a romantikus szálak is !

Remélem sikerült egy kicsit vonzóbbá tennem számodra :))

2010. aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!