Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok a Potyautas filmet...

Láttátok a Potyautas filmet netflixen?

Figyelt kérdés
Csak engem zavar, hogy nem csinálták meg a gravitáció nélküliséget? Hogy nem lebegnek az űrhajón? Nincsen mesterséges gravitáció azbűrhajón gondolom, szerintem amatőr, én nem is értem miért kezdenek bele olyan filmbe amit nem tudnak látványban kimaxolni, ez lenne a filmek egyik fontos jellemzője nem? A gravitáció-t tök jól megcsinálták pl..

2021. máj. 2. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha figyeltél volna és nem lennél retard, akkor észrevetted volna, hogy itt is, mint sok más filmben, az űrhajó forgásából adódó centrifugális erő szolgáltatta a gravitációt. Ahogyan az majd valószínűleg a valódi, nagy űrhajókon is lesz. Jelenlegi tudásunk szerint máshogyan nem lehet létrehozni mesterséges gravitációt.

Egyébként a film elején, mikor elszálltak és még nem pörgették meg a cuccot, ábrázolva volt a súlytalanság.


Az a jelenet nem tűnt fel, amikor a kábelen mászkálnak a forgás tömegközéppontja felé (ahol súlytalanság van), meg át a másik oldalra az ellensúlyhoz, ahol megfordult a nehézkedés iránya?

2021. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem rég kezdtem el te nyomorék
2021. máj. 2. 17:47
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Nem rég kezdtem el te nyomorék"

Akkor nézd végig, fogd fel és ne szóld le, amíg nem érted, főleg ne nyomorékozd le azt, aki a tudáshiányodat pótolja.

Te nyomorék.

2021. máj. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Te kezdted a retard szóval,


Te retard.


Kérlek ne te írd le nekem mikor írjam ki a kérdésemet. Megtisztelsz.

2021. máj. 3. 20:55
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

"e kezdted a retard szóval"

Azt nem én irtam.

És tényleg nem kellett volna neki sem.


De ha valaki végignézte és úgy sem érti, az tényleg retard. :D

Ő meg honan tudja, hogy te negyedóra filmnézés után már reklamálsz, hogy ez xar?

Egyébként az elején, közvetlenül a fellövés után megvolt a nulla G meg utána a pányvakiengedés, felpörgetés, ott már kiderült, hogy centrifugális gravitáció van.

2021. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jézusom..

A stílusodból ítélve,kedves kérdező te sokmindent nem fogsz tudni felfogni,nem csak ezt.

Köpj egyet és állj alá.

2021. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!