Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket érdekelne egy King...

Titeket érdekelne egy King Kong sorozat? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Egy olyan sorozatra gondolok, ahol maga a sziget kapná a hangsúlyt.

Nekem már alapból az is tetszett a 2017-es Kongnál, hogy a szigeten játszódott az egész film, mármint amiben Kong is benne volt. Nem a megszokott odamegyünk, elhozzuk, meghal sztorit kaptuk.


Így eszembe jutott, hogy a 2005-öshöz hasonló stílusban lehetne belőle egy sorozat. Bár lehet nem lenne rá túl nagy igény, mert már sok feldolgozása volt 1933 óta. De ha jól tudom sorozat még nem készült belőle. A 2005-ös filmből is van pl olyan kimaradt jelenet, ami megtalálható youtubeon és az is tök jó, csak hát ugye minden nem kerülhetett bele és egy komplexebb sorozatot szívesen megnéznék belőle. Nem is feltétlen kellene ugyanaz legyen a vége. Sőt, akár lehetne meglepőbb is, hogy pl senki nem éli túl. Úgyis voltak rá utalások már korábbi filmekben, hogy akik odakerültek nem élték túl. Amolyan előzménysorozatnak is beillene.



2021. máj. 2. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
2021. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem
2021. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne, ha 2005-ös Kongot venné alapul vagy valami hasonló lenne.
2021. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha Brie Larson is benne lesz megint.
2021. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!